«Ой роде наш красний»

Мій рідний край, моя земля, моя родина -

Нас всіх єднає пісня українська солов’їна.

7 серпня на літній сцені парку культури МБ «Папірник» відбувся традиційний ІІ фестиваль народної пісні і танцю «Ой роде наш красний». Метою фестивалю є популяризація української автентичної народної пісні і танцю, збереження традицій та звичаїв села. Проведений у минулому році І фестиваль показав успіх, мав добрий резонанс, що посприяло надалі щорічно проводити таке дійство.

Позивні свята запросили на сцену ведучих О.Тимофтевич та А. Осколіпа й понад 150 учасників колективів, які прибули з найвіддаленіших сіл району - з Ходорківців, Юшківців, Зарічного, Лискова, Чертіжа. Привітали колективи керівник відділу культури і туризму З.Тимофтевич та заступник міського голови м. Жидачева Я.Гаврильчук. Впродовж трьох годин на сцені звучали народні пісні свого села, які перепліталися із запальними танцями, а також глядачів частували пампушками та медівниками.

На закінчення фестивалю слова подяки висловила директор районного НД О. Максимів. цьогорічний фестиваль став чудовим засобом духовного єднання, шанування своїх народних традицій. Нехай народні таланти зберігаються надалі у кожному селі і передаються з покоління в покоління, бо народна пісня вічна.

М. Лесів, методист районного НД.

Фольклорний колектив НД с. Которино (керівник І. Костельна).

Надрукувати