Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Фотовиставка пам’яті Бориса Возницького

У неділю, 24 липня, у «Музеї історії та мистецтва Жидачівщини" відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої 90-річчю від дня народження Героя України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка, академіка Бориса Возницького. Б. Возницький ще за життя розпочав роботу зі створення у м. Жидачеві музею історії та мистецтва Жидачівщини, який став третьою філією Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького.

У затишному приміщенні музею зібралися ті, хто особисто знав Возницького, й ті, хто не байдужий до культурного життя нашого міста. Директор музею історії та мистецтва Жидачівської землі Степан Ревуцький віддав шану Борису Возницькому, котрий понад сорок років активно займався вивченням, збереженням і відновленням історико-культурних пам’яток Жидачівщини.

Міський голова Жидачева Володимир Левко, згадуючи співпрацю з Борисом Возницьким, наголосив на тому, що ця людина завжди спонукала відкласти приземлені справи і згадати про те, що збереження культурної спадщини не менш потрібна річ. Мер міста пригадав, що Борис Григорович залишив про себе пам’ять не лише в музеях, але й посадивши на Алеї Героїв тис, який продовжує рости й зеленіти.

Добрим словом про цю поважну особистість згадували заступник директора Львівської національної галереї мистецтв Володимир Пшик, депутат Жидачівської районної ради Роман Баліцкий, дослідник національно-визвольної історії нашого краю Олексій Данилишин, рідний брат відомого скульптора Романа Романовича – Федір (наш земляк, родом з с. Голешів).

Презентація фотовиставки завершилася художньою частиною – звучали вірші Івана Франка, пісні у виконанні новоствореного жіночого вокального ансамблю «Магнолія», музичні твори композитора Богдана Янівського, соло на скрипці Оксани Драган.

Фотовиставка, яка включила в себе світлини з усього життя Бориса Возницького, працюватиме у музеї Жидачівщини до завершення 2016 року, який оголошено роком Бориса Возницького, тож усі бажаючі матимуть змогу ознайомитися зі світлими спогадами про великого музейника, Героя України і просто щирого патріота своєї землі – нашої України.

Ірина Берник.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин