Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Учасники художнього гуртка «Дивосвіт» дивували своїми роботами

Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Юні таланти під покровом короля Данила», присвячений Дню захисту дітей, та міжнародний конкурс пленерного малюнка «Золотий мольберт» у Львові щорічно запрошують до творчого спілкування сотні дітей із різних міст України та світу. Вони покликані розвивати художньо-образне мислення дітей та молоді засобами мистецької освіти на живописних пленерах, майстер-класах, популяризувати творчість учасників на сторінках часопису «Артклас» та в інших ЗМІ.

Нещодавно учні Жирівської школи, які навчаються у гуртку «Дивосвіт», брали участь у розписі стіни собору св. Юра у Львові. Діти гуртом створювали величезне полотно на тему «Ангели-охоронці, вдень і вночі будьте Україні до помочі». Вони творили спільну молитву за Україну. Павлінка Краївська намалювала ангела, який випускає в Україну білого голуба миру. Марта Василишин намалювала дівчинку в українському вбранні у молитві. Лілія Краївська зобразила ангелів, які допомагають пораненому солдату підвестися з інвалідного візка. Вероніка Шумська - ангелів, які несуть віру, надію і любов до України. Поруч із нами малювали діти з Києва, Львова, Дрогобича, з Краматорська, зі Станиці Луганської, з Маріуполя, з білоруського Вітебська і з багатьох інших міст.

Після того як журі підбило підсумки, нас запросили на церемонію нагородження до Львова. Нашу маленьку творчу команду нагородили золотою медаллю. Це була величезна несподіванка. Ми не могли й сподіватися бути поміченими серед такого представництва талантів. Адже ми – єдиний сільський навчальний заклад серед учасників конкурсу. І ще в нагороду – поїздка в Карпати. У горах проводили конкурс пленерного малюнка. Щодня нас відвозили красивим автобусом у якесь гарне місце. Ми обирали куточок природи і малювали. Останнього дня перебування у мистецькому таборі відбувся перегляд творчих робіт. Серед інших малюнків вибрали для виставки і дві роботи нашої команди – Лілії та Павліни Краївських.

За час перебування у Карпатах відвідали майстер-класи з акварелі, гончарства та валяння вовни. Ми прожили у Карпатах незабутні дні, познайомилися з багатьма дітьми, викладачами, художниками, вчилися, самовдосконалювалися. Хочеться сказати величезне спасибі організатору і натхненнику конкурсу пані Ользі Михайлюк за велику працю для проведення конкурсу.

Марія ПОХОДЖАЙ, керівник гуртка «Дивосвіт» Жирівської ЗОШ І–ІІІ ст.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин