Фестиваль духовної пісні «Радість в серці засіяє, Богу пісня хай лунає»

Духовна пісня - ти, мов синє море,

У якому тоне і печаль, і горе.

Духовна пісня - душу зігріває,

Духовна пісня всіх людей єднає.

Такими словами розпочався V фестиваль духовної пісні, присвячений ювілейному Року Божого милосердя. Захід відбувся 19 червня в приміщенні районного Народного дому м. Жидачева.

Найбільшим милосердям Бога до людини є Його свята жертва на хресті. Незважаючи на людську негідність і грішність, Бог любить нас й милосердиться над нами. І наслідуючи нашого Учителя і Господа, ми повинні бути милосердними до своїх ближніх.

Фестиваль розпочав духовний наставник церкви Бориса і Гліба о. Ігор зі спільної молитви. У виконанні солістів, квартетів, сімейних дуетів, ансамблів та хорів звучали духовні пісні. Участь у фестивалі взяли творчі колективи палацу культури м. Ходорова, Народних домів смт. Гніздичева, Журавна, Нових Стрілищ, сіл Володимирців, Бережниці, Дуліб, Руди, Рогізна, Волиці-Гніздичівської, Дем’янки-Лісної, Чертіжа, Бортник, Букавина, Демидова, Квітневого, Загірочка, Заболотівців, Мельнич, Дев’ятник, Буянова, Вільхівців, Городищенського, Отиневич, Тейсарова, Облазниці, Сидорівки.

Привітав учасників керівник відділу культури і туризму Зіновій Тимофтевич.

Хай Боже милосердя в цей особливий час діткнеться ваших сердець і дасть досвідчити себе у новий і винятковий спосіб для кожної християнської душі. Всім учасникам було вручено дипломи.

Відділ культури і туризму та методичний центр РНД складають подяку учасникам, їхнім керівникам, сільським, селищним і міським головам за підтримку й сприяння у відродженні духовної пісні.

Л.Сорока, методист вокально-хорового жанру.

Надрукувати