Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Талановиті родини Ходорівщини

З родини йде життя людини - говорить народна мудрість. І це справді так. Як і з струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім'ї є першоосновою розвитку дитини. Духовний вплив батьківського дому на її формування створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, затишку, захисту і сімейній злагоді.

Усе, що є найкраще у дитини

 

Її талант, культура, доброта, -

Від тата й мами йде і від родини -

Незаперечна істина свята

Так, саме завдяки батьківській любові та мудрості, діти мають можливість розвивати та примножувати свої таланти. Яскравим прикладом цьому є концерт «Родинні таланти», який відбувся у Ходорівській дитячій школі мистецтв.

У концерті взяли участь представники творчих родин: сестри Діана та Вікторія Гвоздевич (бандура вокальна); сестра з братом Роксолана і Юрій Теодоровські (гітара); Ольга і Василь Пасемко ( фортепіано); сестри Юліана та Мар'яна Ратич (естрадний вокал); Мар'яна і Ірина Юрчак (бандура, ф-но); сестра з братом Софія і Олег Микитин (бандура і сопілка); сестри Анастасія і Діана Чех (фортепіано, живопис); сестра з братом Зоряна і Роман Катола (бандура, віолончель); Марта і Олег Горачик (вокал); брати-близнюки Дам'ян і Данило Хрущ (гітара, барабан); брат з сестрою Володимир та Іванна Миндюк (бандура, електрогітара); сестри Вікторія і Богданна Стадник (бандура, сопілка); двоюрідні сестри Діана Гвоздевич і Олеся Коротовська (бандура інструментальна); двоюрідні сестри Подвадцятник Марія і Олена (фортепіано, скрипка).

Є діти, які з легкістю опановують різні музичні інструменти, музичні напрями, ніби конкурують між собою, здоровою конкуренцією оправдовуючи довіру своїх батьків та завойовуючи повагу оточуючих. Це Тетяна і Віктор Проць, які навчаються на декількох відділах. Тетяна опановує 3 інструменти: сопілку, трубу і фортепіано, Віктор – фортепіано, акордеон, а також обоє танцюють. Саме ці таланти вони продемонстрували на сцені і один з номерів був з двоюрідним братом Олександром Ратичем (цимбали).

Родина – це не тільки родичі, це клас, школа і увесь народ. Цьому підтвердження - дружба шкільних подруг Христини Клак та Ілони Ковтало, які поєднали звуки фортепіано з театральним мистецтвом.

Звичайно, ж родинне свято було б повним без творчості родин вчителів - це: Надія Краївська та її дочка Оля (бандура – сопілка); Оксана Гатало та її доньки Ксенія та Софія (бандура, фортепіано, поезія); Ярослава Весельська і її син Максим (фортепіано, саксофон); Устим Федан та його мати Оксана Федан та хресна мати Мар'яна Угріновська (фортепіано, скрипка, віолончель); творче подружжя Іван та Ольга Афтаназів (фортепіано, акордеон). За цими виступами стоїть клопітка робота викладачів. Це Н. Краївська, О. Вавричин, Г. Вавричин, О. Баковський, М. Презлята, О. Когут, У. Гульцьо, І. Шемечко, С. Сметанський, Л. Семчій, О. Федан, Н. Федиш, Г. Романів, І. Голютяк, Г. Кобільник, В. Левицький, М. Угріновська, В. Гураль, О. Денис.

Завершальним акордом стала пісня «Родина» , на слова В. Крищенка музику О. Злотника, яку виконав викладач Ігор Горецький разом із всіма учасниками.

Провели концерт викладач Світлана Добровольська та учень Володимир Кобзар.

Наші родини – маленькі держави. У кожної з них «своя» конституція, «свій» парламент, «свій» президент. Ці держави об’єднує найцінніший скарб – це гарні талановиті діти, обдаровані члени родини.

Наші діти – наше майбутнє, вони продовжувачі родинних традицій, родовідної пам'яті. Маємо надію, що ви діти, будете берегти найдрібніші згадки, про своїх рідних, передайте цю пам'ять своїм нащадкам. Ніколи не переривайте ланцюжок пам'яті, який з'єднує наші покоління. І чим міцнішим буде цей ланцюжок, тим міцніше буде наше коріння, тим міцніше стоятиме на своїй землі наш народ, наша Україна.

Дирекція Ходорівської ДШМ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин