Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Бібліотекарі району долучаються до відзначення ювілею –итрополита Андрея Шептицького

Щоб на високому інтелектуальному рівні відзначити 150-річчя від дня народження Владики Андрея, працівники Жидачівської центральної районної бібліотечної системи розробили методичні рекомендації. Зокрема сформували добірку матеріалів «А. Шептицький – Мойсей Українського народу», з якою ознайомились бібліотекарі на виробничих нарадах.

14 липня відбулась презентація видання з книжкової виставки «Збудуй храм своєї душі», що пройшла в районному Народному домі під час фестивалю духовної пісні «Радість в серці засіяє, Богу пісня хай лунає».

29 липня на районному радіо працівники інформаційно-бібліографічного відділу ЖЦРБ виступили з радіосюжетом про «Моральні настанови митрополита Андрея Шептицького». У товаристві УТОС бібліотекарі проведуть інформаційно-пізнавальну годину «Андрей Шептицький у вимірі сьогодення».

З нагоди ювілею митрополита впродовж червня-липня працівники бібліотечних філій організували кілька книжкових виставок та тематичних поличок, зокрема: «Андрей Шептицький» у бібліотеці-філії с. Млиниськ, «Служитель Богові, церкві і народові» - бібліотека с. Тейсарова, «Митрополит Андрей Шептицький» – бібліотека для дітей у м. Ходорові, «Шептицький – слуга народу» – бібліотека с . Турад, «Богом посланий Україні» - бібліотеки-філії сіл Молодинче та Городище, «Мойсей українського народу» - бібліотека с. Отиневич.

Настанови Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького завжди актуальні, а сьогодні для нас, українців, особливо. Лише живучи за принципами та настановами Митрополита Андрея, можна побудувати справжнє християнське суспільство та міцну родину.

Г. КОРНЕЦЬКА, бібліограф ЖЦРБ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин