Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Патріотичні читання про Незалежність

16 липня в центральній бібліотеці Жидачівської РЦБС відбулися патріотичні читання, присвячені 25-тій річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України. Дійство відбувалось на фоні книжкової виставки «Така буде нам Україна, які у нас будуть серця».

Ведучими заходу - працівники бібліотеки Галина Корнецька та Олександра Янкович змістовно розповідали про історію прийняття Декларації та її значення для нинішньої держави. Порівнювали шлях України до Незалежності з дорогою Мойсея, який сорок років виводив свій народ пустелею з єгипетського полону в омріяний Аннан – натомість шлях українців до Акту про Незалежність був набагато довшим. Згадували і дисидентів Чорновола, Горіних, Павличка, Драча, Яворівського.

До повернення в українське минуле долучився і вчитель історії Жидачівської ЗОШ №2 Петро Приходько, який доповнив розповіді про обставини та політичних діячів цього законотворчого процесу. Історичні відомості чергувалися з віршами та піснями інших учасників дійства. Учитель Бережницької ЗОШ Наталя Федоляк виконала пісню «Молитва», родинне тріо із с. Бережниці – «Марія – цариця неба», працівники Народного дому смт. Гніздичева – пісню про Україну. Читали патріотичні вірші О. Іванів, В. Майоха, О. Медюх, М. Мадараш, С. Пеняжок, І. Гвоздик, Г. Корнецька.

На завершення ведучі дали присутнім настанови: «Народ наш багато витримав – значить, житиме. Пройде велику дорогу, на якій чекає нелегка праця. Ми мусимо це осягти. Іншого нам не дано. Такий присуд історії».

Юлія МЕДЮХ, студентка відділення журналістики Ужгородського національного університету.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин