Вихованці Жидачівського центру творчості підготували мультфільм на вірш Шевченка

12 лютого у міському Центрі творчості для дітей та молоді відбулося відкрите заняття студії журналістики, присвячене 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка, яке разом зі своїми вихованцями підготувала директор ЦТДМ, керівник студії журналістики Оксана Полівчак. Зустріч відбувалася у формі літературно-музичного журналу: читали поезію Шевченка, розповідали цікаві біографічні факти, співали пісні на слова Кобзаря.

Юні журналісти розповіли про художню і мистецьку творчість українського Пророка. Завдяки сучасним мультимедійним технологіям усі оповіді були проілюстровані. Молодь креативно підійшла до популяризації творчості Тараса Шевченка, відзнявши півторахвилинний мультфільм на вірш «Садок вишневий коло хати». Завдяки творчій співпраці Ігоря Іванціва, який займався режисурою та монтажем ролика, учасникам художньої студії ЦТДМ «Палітра», які підготували декорації та головних героїв, мультфільм вийшов напрочуд барвистим, веселим та життєрадісним. Відповідної настроєності мультфільму додала пісня «Садок вишневий коло хати» від гурту «Мертвий півень».

На завершення Оксана Полівчак запросила учасників мистецького заходу поласувати смаколиками української кухні часів Тараса Григоровича.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XsI71crvY9s

Надрукувати