Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Перші виставки в музеї Жидачівщини

У неділю, 1 грудня, в «Музеї історії та мистецтва Жидачівщини» відкрились мистецькі виставкові експозиції скульптора, уродженця Голешева Романа Романовича та художника, уродженця Ходорова Михайла Олійника. Як і анонсувалося, художні експозиції присвячені 620-річчю надання Жидачеву Магдебурзького права.

Художні роботи Михайла Олійника неодноразово виставлялися у районі та експонувалися у Львівській національній галереї мистецтв. Роман Романович відомий в Україні та за її межами. До його творчого доробку належить пам’ятник Роксолані в м. Рогатині, пам’ятник гетьмана України І. Виговського та скульптурна композиція на честь перемоги під Конотопом в с. Руда. Роман Романович співавтор пам’ятника Данилу Галицькому у Львові та інших скульптурних творів.

У відкритті мистецьких експозицій взяли участь, окрім винуватців заходу, скульптора Романа Романовича та художника Михайла Олійника, голова Жидачівської РДА Сергій Коваль, науковий співробітник Львівської національної галереї мистецтв Степан Ревуцький, генеральний директор Львівської галереї мистецтв Лариса Разінкова-Возницька, яка висловила впевненість, що за підтримки влади та меценатів у вересні 2014 року до 850-річчя м. Жидачева музей функціонуватиме повноцінно й стане окрасою Жидачівщини та музейного комплексу Львівської національної галереї мистецтв.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин