Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Від повстанської пісні до творчості Соломії Крушельницької

Наприкінці жовтня у Львові проходив освітянський фестиваль-конкурс повстанської пісні.

У львівському обласному Будинку вчителя зібралися творчі вчительські колективи зі шкіл області. Жидачівщину на фестивалі-конкурсі представляли сімейне тріо Стехновичів із Монастирецького НВК та ансамбль вчителів Новострілищанської ЗОШ I-III ст. «Мальви» у складі Лесі Максимків, Оксани Турчин, Орисі Паук, Ліди Надибської, Галини Козяр, Галини Атаманів під керівництвом Марії Рожак.

 

Переможцями у номінації «авторська пісня» визнано сімейне тріо педагогів Монастирецького НВК (керівник Іван Стехнович) за виконання пісень «Два брати і мама», «Зловіщий сон» на слова місцевого поета Семена Брухаля та музику Івана Стехновича.

 

Цього ж дня, 23 жовтня, у Жидачеві відбувся районний конкурс «Сурми звитяги», де учні Новострілищанської школи також представили свою творчість. Зокрема дует у складі Ганни Вирсти та Назара-Мирона Рожака зайняв друге призове місце у номінації «вокал» за виконання пісенних композиції «Січовики», «Ти моя Україно».

Наступного дня, 24 жовтня, відбувся виїзний семінар педагогів Дев’ятниківського освітнього округу, організований вчителем з художньої культури Дев’ятниківської ЗОШ I-III ст. Р. Лялюк. Вчителі відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Вони дізнались багато цікавого про особливості архітектури самого театру та ознайомились із творчістю видатної оперної співачки Соломії Крушельницької.

У цей день педагоги побували на історичному кладовищі, що по вулиці Личаківській, де помолились на могилах відомих особистостей Львівщини Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, Соломії Крушельницької, також відвідали Преображенську церкву.

Марія РОЖАК, керівник Дев’ятниківського округу.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"