Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Перша спроба молодого поета

28 липня у стінах Жидачівської центральної бібліотеки відбулася зустріч шанувальників літературної світлиці «Мелодія слова», організаторами якої є працівники бібліотеки. Винуватцем свята став Роман Штігер – молодий поет, житель м. Жидачева, який презентував свою першу видану книгу під назвою «Невірші».

Роман - студент Львівського аграрного університету, але попри це пише такі глибокі за змістом та нестандартні за формою вірші, повні різних настроїв та почуттів. Варто зазначити, що в його творах, окрім відсутності рими, немає розділових знаків, проте вони вже встигли стати улюбленими для широкої аудиторії різної вікової категорії. Роман активно спілкується з молодими літераторами, багато подорожує, адже саме в цьому знаходить натхнення. Мав виступи у літературних студіях, поетичних заходах, що відбуваються при Жидачівській бібліотеці, в обласних центрах (Чернівці, Рівне, Львів, Луцьк), а також у Києві.

За словами Романа, бажання видати книгу з’явилося ще після написання першого вірша. Та стимулом для її виходу у світ стала мама поета, яка завжди підтримувала сина у всіх його починаннях, давала мудрі поради, і в такий, важливий день прийшла порадіти за нього. На святі були присутні й інші родичі Романа та близькі друзі. Споминами про учня Штігера поділились перша вчителька Іванна Йосипівна Репецька та директор Жидачівської ЗОШ №2 Оксана Тадеївна Мальцева. Справжнім сюрпризом для Романа та присутніх став візит гостей з Нового Роздолу, учасників поетичної світлиці «Барви», яка діє при місцевій бібліотеці-філії №5. Кожен завітав з подарунком і теплим словом. Також для вітання прозвучали пісні у виконанні Івана Гриціва – поета-початківця та авторська пісня «Людина», яку виконав активний учасник літературної світлиці Василь Мисик.

Під час такого колоритного дійства Роман розповідав, звідки все почалось, кому був присвячений перший вірш, наскільки комфортне спілкування в різних містах і серед різної аудиторії, як видавалась книга. Зачаровуюче зворушливо звучали вірші у його виконанні. На завершення кожен бажаючий мав змогу особисто поспілкуватися з молодим поетом і придбати його книгу.

Христина Шеремета.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин