Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Журавно стало дорослішим ще на один рік

Журавно - селище невеличке, але скільки у ньому скритих талантів - не знає ніхто. Тому його День народження став традицією відкриття нових, незвіданих талантів. На свято з’їхалися представники із сусідніх селищ, щоб разом відзначити цей визначний день.

 

Традиційно жителі Журавна ось уже кілька років поспіль святкують День народження свого селища. І саме в цьому році виповнюється 450 років, коли містечку Журавну рішенням сейму було надано Магдебурзьке право.

 

Розпочалося святкування богатирськими іграми. Майстер-клас з бісеру показала керівник гуртка Леся Кравчук. Її вироби зачаровували своєю красою та дарували хороший початок.

Урочистий концерт проходив на центральній площі перед ратушею. Ведучими були Надія Цибак та Андрій Романкевич. За доброю християнською традицією отець Роман привітав жителів. Далі до мешканців звернулися голова селищної ради Василь Вітер та представник благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець.

Своїми чарівним голосами тішили глядачів Вікторія Загребельська (пісня «Молитва»), Христина Гривнак («Я українка, україночка»), Ярина Семчишин («Три зорі»), Оксана Луців («Моя любов»). До Журавна завітав колектив з м. Жидачева, який своїми танцювальними композиціям дарував глядачам веселий настрій та щирі посмішки. Гучними оплесками на сцені зустріли Ярослава Петрінця із с. Володимирців, який виконав декілька композицій з народних пісень на фортепіано. Цей ще зовсім юний хлопчик є учасником найрізноманітніших фестивалів та має неабиякі досягнення. Також виступила на святкуванні й жителька с. Новошин Євгенія Гілецька (пісня «Моя ти земле калинова»). Присутні отримали надзвичайну насолоду від чудового виконання наймолодшої танцювальної групи «Краплинка дощику». Особливо глядачам сподобалися дует Марічки та Оксани Цибаків та дует Ліпковських.

Не обділив увагою наших журавнівців і танцювальний колектив «Мальви». Вчителі Журавнівської школи-ліцей показали майстер-клас своїм запальним танцем «Плескач».

Поміж музичними композиціями виступив гумористичний дует «Пара плюс» (Лариса і Наталя). Цей виступ приніс масу задоволення.

За традицією, свято завершилось шикарним та мелодійним танцем випускників 2013 року Журавнівської школи.

Доклали максимум зусиль до цього свята гуртки художньої творчості будинку школяра, Журавнівська школа-ліцей та Народний дім. Завдяки їм концерт був такий феєричний та захоплюючий. Глядачі ні на хвилину не могли відвести погляду. Кожен виступ був щирим та з душею.

До пізнього вечора вирувало свято у Журавні. Запальні ритми учасники концерту передавали глядачам.

Селище стало ще дорослішим на один рік, але це ще один крок до його розвитку та росту.

Уляна Мовчан,

студентка Львівського національного університету ім. І. Франка.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин