Районний огляд-конкурс кімнат національного відродження

Благословенна хай буде година,

Вкраїнська хата, рушники, село,

Що Україні принесло

Найбільшого з великих сина.

Яскравий самобутній колорит нашого краю передається не лише у народних піснях, танцях, обрядових дійствах, а й у творчих доробках народних майстрів і умільців.

 

Відповідно до положення методичного центру проведено районний огляд-конкурс клубних закладів, який тривав з квітня по червень і був приурочений підготовці до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка. Мета заходу - популяризація сакрального мистецтва, виховання у молоді любові та шани до історії українського народу.

 

Цікавими і різноманітними тематичними поличками, стендами та виставками збагатили свої кімнати та кутки національного відродження працівники Народних домів.

Районне журі підбило підсумки огляду. Його переможцями визнано Народні доми сіл Волиці-Гніздичівської, Рудківців, Журавкова, Чорного Острова, Руди, Дев’ятник, Городищенського, Гніздичева, Боринич та Новосільців.

Грамотами за естетичність, чітке висвітлення національно-патріотичного, християнського виховання в кімнатах та кутках національного відродження нагороджено НД сіл Черемхова, Загірочка, Дрохович, Іванівців, Орішківців, Квітневого, Сидорівки, Юшківців, Вибранівки, Ходорківців.

Відділ культури та туризму, методичний центр РНД дякують працівникам культури за змістовно організований та проведений конкурс.

О. Цибран, методист відділу культури і туризму.

Надрукувати