Молодіжний хор із Володимирців повезе до Львова гаївки

Як розповів сільський голова Володимир Ємець, молодіжний хор Народного дому с. Володимирців створений у 2005 році керівником Народного дому Миколою Ліпковським. За цей короткий час колектив став знаним не лише в районі, а й за його межами, адже є учасником різноманітних заходів та конкурсів.

 

Нагадаємо, що в 2010 році молоді хористи із Володимирців на обласному огляді автентичних колядок у м. Трускавці зайняли третє місце серед хорових колективів. Та вже через рік колектив із Володимирців на цьому ж конкурсі-огляді став кращим в області.

 

Також цьогоріч хористи в часі Великого посту кожної п’ятниці у церкві Івана Хрестителя у с. Володимирцях співали Хресну дорогу.

У неділю, 19 травня, хоровий колектив їде до м. Львова, щоб продемонструвати красу та мелодійність нашої гагілки.

Сільський голова напередодні Дня працівників культури вітає учасників молодіжного хору, церковних хорів сіл Володимирців та Подорожного, а також усіх працівників культури та всіх тих, хто бере активну участь у культурному житті Володимирцівської сільської ради, із професійним святом, бажає їм успіхів та нових здобутків на творчій ниві. Також дякує за їхній внесок у розвиток культури рідного села й висловлює сподівання, що їхня праця буде належно поцінована громадою.

Надрукувати