Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Божий люд оновився, духовно збагатився

Як повідомив о. Михайло Микитчин, парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Заріччя, з п’ятниці по неділю включно у цьому храмі проходили високопосні реколекції. Проводив їх о. Михайло Гарват – голова катехитичної комісії Львівської архієпархії. Саме у п’ятницю біля храму процесійно зустрічали мощі священномученика Григорія Лакоти, які привіз о. Гарват і які зберігаються в храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Сихівському масиві м. Львова, де він служить. У 2001 р. Папа Римський Павло ІІ проголосив священномучеником Григорія Лакоту, який був єпископом УГКЦ, за що його вислали на Сибір. Настільки шанобливо, з повагою ставилися до нього в’язні, сама тюремна влада, що називали його не інакше як ангелом в тілі. На засланні він і помер.

 

Того ж дня відбулася Хресна дорога і перша реколекція, під час якої наголошувалося на те, як в сучасному світі маємо застосовувати ті ідеали, чесноти, якими було наповнене життя цього праведника.

 

Парафіяни з запаленими свічками разом із священиками, які несли мощі священномученика Г. Лакоти, процесійно рушили навколо села. Після закінчення Хресного ходу о. Гарват благословив вірних мощами.

Суботнього дня о 8-й годині вірні сповідалися. У Божому храмі зібралися спільноти, які є на цій парафії. Це Братства „Апостольської молитви”, „Матері Божої неустанної помочі”, „Матерів у молитві”, члени спільноти „Живої вервиці” та „Сім’ї Ісусової”. Реколекційна наука була про потребу молитви в сучасному світі і якою вона має бути.

З 17 години до Святої сповіді приступили діти та молодь села. Опісля молода спільнота „Божі зернятка” співала молебень до Богородиці. Реколекційна наука була проголошена отцем Михайлом для дітей та молоді про те, як нині зберегти молодій людині чистоту серця, помислів, душі. Молодь мала можливість подивитися чудовий фільм про життя наймолодшого й улюбленого учня Ісуса Христа Івана Богослова.

А вже наступного дня мощі процесійно зустріла парафіяльна громада с. Дем’янки-Лісної біля сільської церкви св. Миколая. Після сповіді та Святої Літургії відбулося благословення мощами священномученика Г. Лакоти.

Одразу священики з мощами повернулись у Заріччя, де сповідали вірних та служилася Свята Літургія. Опісля було проведено останню реколекційну науку „Життя з Христом”. На завершення о. Михайла Гарвата привітали діти, подякували за добру науку. Все проходило на диво у милій, теплій атмосфері, як у справжній родині.

Божий люд оновився та став духовно збагаченим через святу сповідь та єднання з Христом у Євхаристії.

Світлана УШАКОВА.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин