Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Голос.Діти» підкорився Богдану Денису

Дві неділі поспіль ми, не відриваючись від екранів телевізорів, вболівали за долю нашого краянина Богдана Дениса на всеукраїнському проекті «Голос. Діти».

Тринадцятирічний Богдан Денис із с. Заріччя успішно пройшов перший етап відбору та фактично застрибнув в останній вагон потяга проекту, полонивши своїм співом Світлану Лободу. Та хоч Богдан не переміг у двобоях, проте він продемонстрував усій Україні, які талановиті діти живуть на Жидачівщині.

16 грудня на сцені проекту «Голос. Діти» між собою змагались переможці «сліпих прослуховувань», а їх загалом у трьох тренерів – 45.

 

На свій розсуд тренери формували трійки учасників, які на сцені мали викластись на всі сто й продемонструвати, хто кращий і хто далі боротиметься за головний приз – поїздку на навчання у Лос-Анджелес. Так склалося, що Богдан Денис співав із двома чарівними конкурсантками - Еліною Сосновською та Єлизаветою Соболєвою. Не досить того, що Богданові доводилось змагатися у нерівних умовах, ще й пісню для цієї трійки Світлана Лобода підібрала цілком жіночну й доволі важку. Всі троє виконували композицію Вітні Х’юстон «I Will Always Love You».

 

У коментарях під відеовиступом в Інтернеті з’явилось багато відгуків, більшість з яких не зовсім позитивно оцінювала вибір Світлани Лободи, яка надала перевагу наймолодшій учасниці Еліні Сосновській. Один із глядачів прокоментував, що «партії розподілено несправедливо, комусь два рази приспів співати дали, а між двома іншими куплети поділили, не давши продемонструвати свій діапазон і тембр». Можливо, Світлана Лобода обрала із цієї трійці переможця заздалегідь, закрадались сумніви у глядачів.

Натомість сам учасник проекту «Голос. Діти» Богдан Денис, який завітав до редакції часопису «Новий час», запевнив нас, що на проекті все було чесно.

- Богдане, тобі дісталося передостаннє місце в команді Світлани Лободи. Перед твоїм виступом два тренери вже набрали своїх учасників. Що ти відчував, виходячи на сцену?

- Перед цим мені сказали, що Тіна Кароль та Олег Скрипка вже сформували свої команди. Звичайно, хвилювався. Під час співу очікував, коли ж повернеться тренер. А коли Світлана Лобода обернулася, не одразу зрозумів, що вона насправді вибрала мене. Дуже зрадів, коли мені сказали, що я в команді «Голосу». Це було круто!

- Після твого першого виступу Тіна Кароль зауважила, що обрану пісню ти виконував з надривом. Погоджуєшся з таким коментарем?

- Не зовсім, бо всю композицію виконав майже без фальші. Можливо, для Тіни Кароль було заважко, для мене нормально.

- Коли ти виступаєш, які емоції переповнюють?

- Радість! Задоволення! Пісня мене наче окрилює.

- Як це прокидатись знаменитим?

- Ну, це ще не слава. Але я до цього прагну.

- Та дівчата вже за тобою бігають?

- Та є трохи. (Сміється)

- Ти вирішив, що будеш артистом?

- Так.

- Ну, пригадується, Світлана Лобода напророкувала тобі зіркове майбутнє. Розкажи нам, з чого почалась твоя історія на проекті «Голосу».

- Дізнавшись про те, що стартує такий проект, моя сестра Оксана заповнила за мене анкету й відправила її на конкурс. Згодом поштою надійшло запрошення взяти участь у кастингу. Кожного з конкурсантів спершу прослуховував продюсер «Голос. Діти» Костянтин Меладзе. Із 5 тисяч учасників відібрали п’ятсот, згодом сотню. Із цієї сотні на «сліпих прослуховувань» до участі в проекті потрапили 45.

- То путівку на проект тобі фактично подарувала сестра. А хто займається з тобою вокалом?

- Спершу мені допомагала сестра, а тепер вчать вокалу вчителі музики Оксана Гивель та Марія Гнатів.

- Ти один із своїх однолітків, і не тільки однолітків, маєш вже чималий досвід виступів на великій сцені: ти переможець районного фестивалю «Купальські вогні», згодом виступав у Славську, ну й на сольному концерті Тоні Матвієнко в Києві. Підтримуєш контакти із Тонею та Арсеном Мірзояном?

- Так. Ми телефонуємо один одному. Перед участю на «Голосі» Тоня Матвієнко мене підбадьорила, побажала успіху.

- Важко було змагатися з дівчатами? Як тренер підбирала для вас пісню?

- Попри те, що ми конкуренти на рингу, на проекті ми всі підтримували один одного, переживали. Хочу сказати, що у Світлани Лободи, як на мене, найсильніші конкурсанти. А щодо пісень, то пробували різні. Спершу ті, що я знаю, згодом підбирали ті, в яких найкраще можна продемонструвати вокальні дані та передати емоції, почуття.

- На проекті ти познайомився із багатьма артистами, за якими ми можемо лише спостерігати на екранах телевізорів. Які вони в справжньому житті?

- Мені здається, що набагато кращі. Прості в спілкуванні. Костянтин Меладзе і Катя Осадча намагались нас підбадьорювати, підтримувати, давали слушні поради. Ведучий Андрій Доманський багато жартував, надавав позитиву.

- Дві перші програми проекту йшли у запису. Коли переглядав знову свій виступ, хвилювався?

- Так, першу програму знімали ще у вересні, а двобої - у листопаді. Та побачивши свій виступ, знову пережив це хвилювання, трепет.

- Богдане, розкрий секрет, як ти налаштовуєшся на вдалий виступ?

- Ну, я вже казав на проекті, що в цьому допомагає мені мама. Я собі уявляю маму, як вона сидить біля мене, обнімає і каже, що ти кращий і ти переможеш.

- Як ти вважаєш, що потрібно для того, щоб досягти успіху?

- Багато працювати над собою, бути наполегливим, щоб досягти успіху.

Бажаємо, щоб всі прагнення твої збувалися і ти досяг своєї мети. Успіхів!

Розмовляла Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин