Необхідність оборони держави та теренів Львівської області

У зв'язку із загостренням ситуації в південно-східних регіонах України Міністерство оборони України прийняло рішення про формування в найкоротші терміни батальйону територіальної оборони з метою виконання поставлених завдань на території області.

Це будуть загони, які вестимуть партизанський рух - охоронятимуть блокпости, займатимуться охороною стратегічних об'єктів, контролюватимуть маршрути на дорогах. Держава забезпечуватиме їх зброєю та боєприпасами.

Крім того, коли буде четверта хвиля мобілізації, то партизанам виплачуватимуть грошове забезпечення. Вони матимуть статус військовослужбовців.

Життя і становище нації значною мірою залежить від патріотизму її представників, що формується з раннього дитинства шляхом засвоєння національних цінностей. І тому справжні патріоти, які дійсно люблять свою Батьківщину, поважають історію свого народу, свою культуру, мову, повинні відгукнутися та стати на захист своєї держави.

Для формування батальйону територіальної оборони військові комісаріати області проводять відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом і у військовому резерві з числа військовозобов'язаних та осіб призовного віку, які відповідають встановленим вимогам і критеріям відбору та виявили бажання на проходження військової служби за контрактом й служби у військовому резерві.

Закликаємо свідомих громадян нашого краю, в першу чергу тих, хто є патріотом Української держави, в цей непростий час допомогти реформувати загони територіальної оборони, стати на сторожі миру й спокою нашої держави, а у разі необхідності, захистити суверенітет і територіальну цілісність країни.

Громадянам України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом та службу у військовому резерві, звертатися у Жидачівсько-Миколаївський об'єднаний районний військовий комісаріат за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 17, тел.(03239)31 -331.


Надрукувати