Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Архів
З Різдвом Христовим! PDF Друк
П'ятниця, 31 грудня 2010, 18:39

Від щирого серця від імені колективу нашого часопису вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай в рік прийдешній на Ваші домівки зійде Божа ласка, а родинне тепло та злагода у сім’ях будуть повсякденними супутниками у буденному житті. Здоров’я, добробуту, щирих вам друзів, шани та любові від рідних та близьких людей, віри в добро.

Ми вдячні всім, хто був з нами протягом цього непростого року: читачам, які попри зростання цін на газети, продукти і газ все-таки віддають перевагу духовній потребі і передплачують «Новий час»; дописувачам, які роблять наше видання цікавим і багатоманітним, актуальним і затребуваним; поштарям, тим листоношам, які у сніг та дощ несуть у нелегких своїх сумках, можливо, останню надію на те, що життя продовжується… Дякуємо і нашим співзасновникам - районній раді, депутатському корпусу, як тому, що був, так і тому, який прийшов на зміну. У народних обранців завжди було розуміння значущості засобів масової інформації, їх ролі у житті мешканців району, бо ми живемо і працюємо не задля виборів, а заради перемін на краще!

Хотілося б висловити вдячність органам влади за розуміння, «здорове» реагування на критику, вміння працювати із ЗМІ.

Ми прожили 2010. В Україні хоч і хиткий, але поки що мир у широкому розумінні цього слова. Це найбільший наш здобуток, бо все пізнається у порівнянні…

Цей рік у нашому районі був роком Миколи Лебедя. В області його приурочили славній Ярославі Стецько. Ці дві постаті напряму пов’язані з Жидачівщиною. Завдяки небайдужості багатьох людей у районі гідно відзначені ці дати. Це шана й одночасно вклад у виховання підростаючого покоління. Друге нині не менш важливе ніж перше...

Політика. Про неї хочеться говорити якнайменше. Проте, як казав класик: якщо ти не цікавишся політикою – вона «зацікавиться» тобою… Ми, журналісти, як ніхто інший, маємо відношення до цього. Дві виборчі кампанії - президентська і місцеві вибори - наш часопис провів на рівні, дякуючи тому що вже довший час працюємо за принципом: рівні умови для всіх.

Сьогодні непроста політична ситуація у державі. Багато людей, які мають вплив на українське суспільство, говорять про початок політичних репресій. З районного рівня важко судити, що ж відбувається насправді. Думаю, і нинішній владі і тим, хто в опозиції, слід пам’ятати мудрий вислів однієї людини, яка на початку 90-х стояла у витоків нашої державності: «Наша стабільність стоїть на взаємному страху, або, якщо точніше, на обопільному побоюванні: влада інтуїтивно побоюється бунту, народ підсвідомо боїться репресій. І не дай Боже комусь перегнути палицю...».

Дай нам, Боже, розуму у новому році. Зішли на Україну спокій.

З Новим Вас роком!

З Різдвом Христовим!

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі