Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
З подарунками від Чудотворця Миколая PDF Друк
П'ятниця, 24 грудня 2010, 15:37

Добрих заступників та друзів в особі семінаристів Львівської семінарії Святого Духа мають вихованці дитячого обласного протитуберкульозного санаторію у смт. Журавні.

19 грудня до дітей, які навчаються у школі при санаторію, прийшов Святий Миколай. Звісно, тут із великим нетерпінням чекають на це чудове свято, а ще більше на зустріч із своїми благодійниками - братами Братства Введення Пресвятої Богородиці Львівської семінарії Святого Духа під опікою віце-ректора о. Ореста Демка. Для дітей та семінаристів кожна така зустріч – це радість від спілкування.

Ще задовго до 19 грудня діти пишуть листи до Чудотворця Миколая і в душі сподіваються, що здійсниться їхня мрія. Так і стається – у чарівну ніч дивним чудом всі прохання, висловлені у листах, стають реальністю. Кожний отримує той подарунок, який собі зажадав: хтось новий светрик, хтось косметику, солодощі.

За тим, щоб жоден пакунок по дорозі з небесної канцелярії не загубився, пильно стежать семінаристи й, більше того, самі приїжджають до своїх маленьких друзів, щоб власноручно передати дітям подарунки від Святого Миколая.

Вже протягом шести років піклуються дітьми санаторію брати Микола Добруцький, Андрій Хімчук, Олександр Федоришин, які дбають не лише про матеріальний добробут дітей, а й духовний зміст їхнього життя.

Оксана ФРАНКІВ.

 

Заборона коментувати статтю

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі