Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
До нас іде Святий Миколай PDF Друк
П'ятниця, 17 грудня 2010, 14:42

17 грудня у залі засідань РДА відбулося районне свято «До нас іде Святий Миколай». Запрошені на це свято діти-сироти, діти- інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, разом з опікунами та прийомними батьками, діти з неблагополучних родин і діти-чорнобильці, вихованці дитячого будинку «Мілес Єзу – Воїни Ісуса» для хлопців (с. Бортники). Для всіх них творчий колектив Районного Народного дому підготував новорічну музично-драматичну виставу «Рукавичка» (режисер-постановник О. Максимів).

За словами керівника служби у справах дітей Надії Гавдик, цього року до дня Святого Миколая подарунки отримають 89 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 дітей, що виховуються у дитячому будинку «Мілес Єзу – Воїни Ісуса» для хлопців, 38 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 43 дітей-чорнобильців, а також діти інваліди. Усього закуплено 350 святкових подарунків, 300 з яких спонсорував депутат Львівської обласної ради ІVдемократичного скликання, голова правління ЗАТ «Укрнафтобуріння» Олег Канівець, решту – районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

До Львова на зустріч з Миколаєм

Відділ у справах сім’ї та молоді РДА спільно із відділом освіти також подбали, щоб діти соціально незахищених категорій цікаво зустріли доброго і ласкавого Святого Миколая. Зокрема, як зазначила керівник відділу у справах сім’ї та молоді Олександра Хомин, 17 грудня 55 дітей з території Вибранівської сільської ради побувають у Львівському цирку, 35 учнів Лисківської школи переглянуть святкову виставу в театрі ім. М. Заньковецької, а 20 поїдуть в аквапарк.

Застрахуватися і отримати подарунок

За повідомленням директора Жидачівської районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Любові Пономаренко, традиційно районна виконавча дирекція ФСС ТВП застрахованим особам, які мають дітей до 14 років і працюють на підприємствах, в організаціях, установах району, відповідно до їх заявок закуповує подарунки до дня Святого Миколая. Цьогоріч придбано 6200 подарунків. Одне «Новорічне кошеня» фірми «Конті» обійдеться Фонду у 19 грн. 43 коп.

У приміщенні МБК «Папірник» 16 грудня до дня Святого Миколая пройшов дитячий фестиваль з шахів. У ньому брали участь юні шахісти з м. Жидачева та селища Гніздичева. Організаторами виступили Центр творчості для дітей та молоді і відділ з питань фізичної культури та спорту РДА (Й. Будзінський).

Ірина ШАХ.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі