Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Архів
На католицького Миколая – футбол у Празі PDF Друк
П'ятниця, 17 грудня 2010, 14:20

З 1 по 7 грудня дві команди Жидачівської ДЮСШ 2000 та 2001 р. н. взяли участь у міжнародних футбольних турнірах у столиці Чехії м. Празі. Обидва турніри приурочені до дня Святого Миколая, які католики Чехії святкують з 5 на 6 грудня.

Перше змагання на свіжому повітрі на штучному полі проводив СК «Стресовіце», який наступного року відзначатиме 100-річчя від дня свого заснування. У ньому за круговою схемою змагалося 8 колективів.

Наша старша команда, не програвши жодної зустрічі, забивши 22 голи і пропустивши лише 2, стала переможцем турніру. Кращим гравцем визнано нашого Станіслава Демківа, а кращим бомбардиром - жидачівця Василя Руніча (10 голів). Окрім них, у складі команди ДЮСШ виступали Михайло Майкут, Юрій Клімович, Богдан Векляк, Андрій Чмир, Валентин Демків, Максим Шумельда, Віталій Олексів, Тарас Грица, Богдан Квас.

А от молодша команда у кожному матчі боролася до кінця, а в підсумку посіла 7 місце серед восьми мкоманд. Склад команди: Максим Багнюк, Віталій Пітула, Ростислав Стефашко, Тарас Зубрицький, Мар’ян Бобак, Олег Тімонін, Ілля Теліховський, Роман Николин, Андрій Мендоха, Святослав Сенюра.

Команди були нагороджені кубком, медалями, а від Святого Миколая діти отримали солодкі подарунки.

Наступного дня турнір відбувався у спортзалі м. Праги. У змаганні взяли участь 9 команд, які були розбиті на дві підгрупи. Обігравши місцеві празькі команди «Дукла», «Богеміанс», СК «Стресовіце» і «Славія», наші земляки дійшли до фіналу. Лише тут поступилися «Спарті» з рахунком 1:3 і в підсумку посіли друге призове місце. Молодша жидачівська команда в своїй підгрупі фінішувала третьою. У стиковому поєдинку за 7 місце – перемога з рахунком 3:1.

Діти також були нагороджені грамотами та медалями.

А загалом – для всіх наших дітей, які взяли участь у поїздці, ці дні виявились по-справжньому святковими. За що дирекція школи Жидачівської ДЮСШ (Б.Цар) разом з тренерами В. Сапугою та Й. Витаком вдячні батькам, які допомогли у фінансовому забезпеченні цього святкового турне.