Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Архів
Коли із Гніздичева вивезуть залишки пестицидів? PDF Друк
П'ятниця, 17 грудня 2010, 14:16

До кінця року з Львівщини планують вивезти ще 470 тонн пестицидів. На це передбачено додптково 1 млн. грн.

Таку інформацію озвучив 14 грудня на засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради в. о. начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Мирослав Хом’як.

За його словами, досі цього не зробили через те, що не було відповідної тари, тепер її закуплено, і до кінця року планують пестициди вивезти. Як зазначив М. Хом’як, за межі області вже вивезено 709 т пестицидів, залишається ще 470 т.

На території Жидачівського району знаходиться близько 72 т пестицидів, значна кількість яких розміщена в смт. Гніздичеві (71,8 т), а також 0,08 т – у с. Грусятичах та близько тонни у с. Вибранівці. Неодноразово мешканці Гніздичева порушували перед районною державною адміністрацією питання вивезення цих небезпечних хімічних речовин.

Як повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА М. Романів, минулого тижня райдержадміністрація направила відповідного листа до Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області. Наразі питання вивезення пестицидів із нашого району залишається відкритим.

Оксана ФРАНКІВ.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі