Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Архів
На дорогах знову сніг… PDF Друк
П'ятниця, 17 грудня 2010, 13:43

Минулого тижня склалося враження, що зима на деякий час відступила і до нас знову повернулася осінь. Проте ненадовго. Уже в четвер після обіду зима вступила у свої володіння і додала роботи комунальним службам. Кілька днів сніжило.

Інтенсивний снігопад може на досить довгий час повністю паралізувати вуличний рух і зупинити роботу підприємств міста. Але, як запевнив начальник управління з питань будівництва, ремонту й утримання автомобільних шляхів Євген Бойчук, їхні працівники готові трудитися цілодобово, є чергова машина, яка в будь-який час доби доставляє райавтодорівців на місце роботи, щоб забезпечити прибирання вулиць і доріг.

Є проблеми із посипанням доріг. На цю зиму було заготовлено 800 тонн піскової суміші, проте на сьогодні використано вже майже половину. Через це дорожники посипають тільки найбільш небезпечні ділянки автошляхів – повороти, підйоми, спуски. Нині залишилось близько 450 тонн суміші, якої має стати до 1 березня. Управління з питань будівництва, ремонту й утримання автомобільних шляхів слідкує, щоб державну дорогу (від с. Іванівців до межі з Івано-Франківською областю) посипали всю. Для цього в управлінні є 4 піскорозкидачі та 8 одиниць техніки.

 

Заборона коментувати статтю

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі