Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Архів
Чи буде з чого робити папір? PDF Друк
П'ятниця, 17 вересня 2010, 08:28

Нещодавно на сторінках нашого часопису читачі мали змогу спостерігати за ситуацією, яка розгорталася на Жидачівському ЦПК. Комбінат запрацював, однак проблеми залишилися. Сьогодні поставки лісу – одна з найбільших проблем для підприємства, і вирішення її зайшло в глухий кут…

Жидачівський ЦПК – єдине на Україні підприємство, яке використовує деревину для глибокої переробки. На комбінаті впроваджена і працює схема виробництва деревинної маси для випуску таропакувальних видів паперу і картону, транспортної тари з гофрованого картону та газетного і друкарського видів паперу. Сьогодні поставки лісу – одна з найбільших проблем для підприємства, і вирішення її зайшло в глухий кут. Пояснень такій ситуації декілька. Основними постачальниками деревини на комбінат є держлісгоспи України, які мають укладені контракти на поставку лісосировини на експорт і виробництво паливних пілетів (а це, фактично, те ж саме, що й вивезення лісу за межі України. – Авт.).

 

Із впровадженням на підприємстві технології виробництва хіміко-термомеханічної маси місячна потреба комбінату в м'яколистяних породах лісу (осика, вільха, тополя, береза, довжиною 1, 1,2, 2,0, 4,0 м, товщиною 8 - 40 см) становить близько 6 тис куб. м. На сьогодні питання полягає у забезпеченні виробництва ХТММ лісосировиною. Підприємство за нинішніх умов, без сприяння держави, самотужки забезпечити себе такою кількістю деревини не зможе. Керівництво підприємства звернулося з листом до губернатора Львівщини, у якому детально розповіло про труднощі, що виникли у нас із забезпеченням деревиною виробництва. 27 серпня ц. р. керівника ВАТ «Жидачівський ЦПК» Олександра Пітулу і комерційного директора комбінату Віталія Грицака було запрошено на нараду, ініційовану головою Львівської ОДА Василем Горбалем. У ході наради було зроблено всебічний аналіз ситуації з постачання лісосировини на комбінат. За результатами наради Львівське обласне управління лісового господарства України взяло на себе обов’язки до кінця року забезпечити комбінат балансом м'яколистяних порід з розрахунку 1 тис кубічних метрів на місяць. Крім того, обговорювалась ще низка пропозицій, які також сприятимуть забезпеченню деревиною підприємства.

Є надія що папір, у тому числі й газетний, який «споживаємо» і ми, новочасівці, все-таки буде…

За інформацією газети «Папірус».

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі