Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Архів
Місто над ставом відзначило свій день уродин PDF Друк
П'ятниця, 27 серпня 2010, 13:11

Ходорову – 616!

Недільного дня 22 серпня, такого чудового і погожого, маленькому П’ємонту - славному місту Ходорову виповнилося 616 років з часу першої писемної згадки. І відзначає його ходорівська громада як День міста. Розпочалося свято зі Служби Божої у місцевих храмах.

Відтак на території ЗОШ №1 І-ІІІ ст. відбулися шаховий турнір і дитячий конкурс «Малюнок на асфальті». А на стадіоні «Будівельник», де зібралися ходорівчани від великого до малого, - веселі «Козацькі забави» та вокальний конкурс «Караоке».

 

Затим розпочалися урочистості з нагоди Дня міста. Відкрила їх секретар міської ради Наталя Калинець, яка запросила на імпровізовану сцену гостей свята. Відтак міський голова Мирослав Горачек привітав громаду, розповів про здобутки, вручив нагороди кращим підприємцям міста, городянам, що перемогли у конкурсі «Будинок зразкового побуту», та керівникам художніх колективів Ходорова.

З вітаннями та добрими побажаннями подальшого розвитку міста, його громади, збереження славних національно-патріотичних традицій виступили голова районної ради Роман Баліцкий, голова РДА Сергій Коваль, міський голова Жидачева Михайло Щуйко та секретар міської ради Ольга Лешков’ят. Від Жидачева п. Щуйко подарував п. Горачеку сучасне видання історії України М. Грушевського.

Окрасою свята були виступи художніх колективів, співаків, танцюристів, музикантів, якими так славиться місто Ходорів.

Ну і, звичайно, яке свято без козацького кулешу, медовухи та грому гарматних пострілів, що додавали доброго настрою ходорівчанам. Молодь розважалася на дискотеці. А завершив святкове дійство веселковий феєрверк, що так потішив народ, а особливо малечу, зірковими букетами, які розсипалися на небі цього мальовничого міста, в якому живуть такі славні, працелюбні й талановиті люди. І два визначних свята - День його народження і День Незалежності України тут зливаються воєдино, бо Україна і Ходорів нероздільні.

Світлана УШАКОВА.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі