Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Архів
На День Незалежності у Юшківцях відкриють музей PDF Друк
П'ятниця, 20 серпня 2010, 15:48

Ще у травні планувалося відкриття музею ім. Ярослави Стецько у с. Юшківцях. Однак через різні причини подія переносилася. І от, нарешті, 24 серпня відбудуться урочисте відкриття музею, а також виїзна ХХІХ святкова сесія районної ради. Такий план заходів затверджено на засіданні президії районної ради, яке відбулось 17 серпня за участю голови районної ради, голови РДА, голів постійно діючих депутатських комісій при районній раді та районних осередків політичних партій.

Одне з питань, яке розглядатиметься на святковій сесії, - про присвоєння Ярославі Стецько звання Почесного громадянина району за визначний внесок у національне відродження України. А також готується звернення від Жидачівської районної ради до Верховної Ради України про присвоєння Ярославі Стецько звання Героя України.

На засіданні президії районної ради виступив юрист Асоціації підприємців Жидачівщини В. Коцовський із пропозиціями щодо змін до проекту Податкового кодексу України, які стосуються спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва, а також оподаткування фізичних осіб-підприємців і самозайнятих осіб. Присутні вирішили підтримати пропозиції В. Коцовського і направити їх до 20 серпня в обласний центр із збору пропозицій, а також до депутатів Верховної Ради і політичних партій. Крім того, президія районної ради додатково запропонувала запровадити прогресивний податок з доходів фізичних осіб і податок на нерухомість.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі