Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
Сенсація від ФК «Жидачів» PDF Друк
П'ятниця, 13 серпня 2010, 09:29

Справжню сенсацію створив в останньому турі першості області серед команд вищої ліги наш ФК «Жидачів». До цього лідер - ФК «Куликів» - не втратив жодного очка, здобувши перемогу в усіх 11 зустрічах.

І от наші земляки зуміли перервати цю переможну серію. Вже в першому таймі проти Куликова жидачівці перемагали 3:1, а кінцевий рахунок 4:2 на користь ФК «Жидачів». У складі нашої команди голи забили Іван Прокоп’як, 8 хв, Роман Цар, 15, 54 хв, Андрій Кухарський 41 хв., голи у відповідь – 11, 64 хв. Жидачівські юнаки теж перемогли 4:0. ФК «Бори» з Боринич у попередньому турі перемогли Пісочне 2:1. Тож на сьогодні дорослий склад «Борів» йде четвертим – 23 очки, лише двома очками поступаючись другому призеру Городку. Дорослий склад ФК «Жидачів» на 7 місці – 15 очок. Зате вище стоять жидачівські юнаки: вони п’яті – 20 очок. Юнаки «Борів» на 8 місці – 17 очок. У наступному турі Жидачів їде в Соснівку, а Бориничі – в Городок.