Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
Візит заступника голови ОДА PDF Друк
П'ятниця, 30 липня 2010, 10:20

За рейтинговою оцінкою, складеною в Львівській облдержадміністрації, наш район в області посідає «золоту середину». Такою доволі приємною новиною порадував журналістів під час свого одноденного візиту заступник голови Львівської ОДА Геннадій Дмитренко, який 28 липня з робочим візитом відвідав Жидачівський район. Окрім того, що Геннадій Дмитренко є заступником губернатора й відає питаннями економіки, фінансів, інвестицій та туризму, він віднедавна є ще й куратором нашого району.

Після розмови із головою райдержадміністрації Сергієм Ковалем та прийому громадян він зустрівся із представниками ЗМІ. Одними із найважливіших питань, що потребують вирішення на Жидачівщині сьогодні, за словами куратора району, є проблеми, завдані паводком агропромислового комплексу (в основному через збитки, завдані стихією), відновлення потужностей целюлозно-паперового комбінату.

 

- Сьогодні, коли з п’яти цехів працює два, - це не є той запуск підприємства, який би дав економічний ефект та забезпечив соціальний захист населення, - зазначив Г. Дмитренко, й додав, що підприємство целюлозно-паперової галузі стратегічно важливе не лише для району чи області, а й цілої України.

Під час зустрічі також порушувались питання ремонту доріг, добудови школи в смт. Гніздичеві, для завершення якої, за інформацією голови РДА, потрібно 19 мільйонів гривень. Як зазначив куратор Жидачівщини, питання фінансування гніздичівського довгобуду можливо частково вдасться вирішити при перегляді бюджету в вересні. Про якість шляхів району Г. Дмитренко вже встиг, за його ж словами, пересвідчитися на власному досвіді й пообіцяв, що до серпня принаймні одна дорога буде відремонтована.

Над вирішенням проблем заступник голови ЛОДА порадив керівництву району працювати системно: не лише говорити про них, а пропонувати дієві шляхи вирішення й з конкретними пропозиціями звертатися до вищих органів влади.

Серед пріоритетів роботи Львівської ОДА – налагодження партнерських відносин із бізнесом, банківськими установами, поліпшення інвестиційного клімату регіону, розвиток туристичної інфраструктури. Приплив інвестицій в область очікують від проведення X Міжнародного економічного форуму “Транскордонне співробітництво. Погляд у майбутнє”, що відбудеться у Львові та Трускавці в жовтні цього року.

Торкаючись питання молодіжної політики, житла для молодих сімей, заступник голови ЛОДА запевнив, що над їх вирішенням сьогодні працюють окремі відділи управління адміністрації. Що ж до житла, то іпотечна система надання кредитів працюватиме й надалі.

Після завершення прес-конференції Геннадій Дмитренко взяв участь у засіданні Дня влади, де доповів про економічну ситуацію в області. Далі в програмі його робочого візиту — відвідання нових та успішних підприємств району (ПП “Наттекс” та ТзОВ “Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн”).

Оксана ФРАНКІВ.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі