Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Архів
Як наші у Латвії були PDF Друк
П'ятниця, 30 липня 2010, 09:03

У липні делегація з Жидачева вперше відвідала Латвію на запрошення колег із міста-партнера Вієсіте. У серпні 2006 року підписано договір про налагодження партнерських контактів і співпраці між містами Вієсіте (Латвія) та Жидачевом (Україна). Латвійські партнери вже двічі побували у нашому місті, ознайомилися з історією, культурою та сьогоденням як Жидачева, так і України в цілому. У липні цього року делегація з Жидачева вперше відвідала Латвію на запрошення думи міста – партнера Вієсіте.

Представники Жидачівщини мали зустріч з членами Вієсітської думи, розповіли про наше місто, особливості місцевого самоврядування та за давнім українським звичаєм подарували коровай на вишитому рушнику, символи держави і міста – прапори та книги про Україну.

Для нашої делегації та колег із Польщі, які теж перебували з візитом в м. Вієсіте, було організовано ряд екскурсій в міста Вієсіте, Екабпілс, Юрмала та столицю Латвії – м. Ригу. Відвідали музей хліба, ляльок, зброї часів Другої світової війни, скансен, кролячу і страусину ферми та багато інших цікавих місць.

Побували також на ювілейному, десятому молодіжному фестивалі народної пісні і танцю, який проходить в Латвії на державному рівні кожних п’ять років. Від міста-партнера Вієсіте у фестивалі брали участь шість колективів (два хорові та чотири танцювальні). Делегація з Жидачева у вишиванках з українськими прапорцями в руках взяла участь у святковій ході учасників фестивалю та представників органів місцевого самоврядування в національних костюмах центральними вулицями столиці Латвії. На святковій демонстрації був присутній і Президент держави.

Марія ТАТЧИН.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі