Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
18.06.2010 PDF Друк
П'ятниця, 18 червня 2010, 16:13

З часів осмислення життя як найбільшої цінності людство пройнялося особливою шаною і повагою до тих, хто це життя оберігає. Тому професія медика споконвіку вважається однією з найшляхетніших. Клятва Гіппократа стала прообразом відданості своєму обов'язку, символом істинного служіння інтересам людини, своєрідною заповіддю дбати про ближнього як про самого себе.

Минали часи, незмінними залишалися слова Клятви і помисли тих, хто їх промовляв. З'явилося багато професій, представники яких одягнули білі халати, та звання "люди в білих халатах" назавжди закріпилося лише за медичними працівниками. І стало почесним ім'ям того, чиї руки оберігають найбільшу святиню, чиї серця і помисли чисті, чия віра дарує світло життя і проганяє тінь біди.

З вірою у власні сили, у завтрашній день своїх пацієнтів і в щасливе майбутнє країни, якій присвячують вони свою працю, трудяться сьогодні в медичній галузі району більше тисячі пра-цівників. На їхніх плечах лежить відповідальність за життя і здоров'я десятків тисяч співгромадян. На них тримається медична галузь, яку постійно підточують економічні негаразди і політичні кризи впродовж останнього десятиріччя. І попри все вона живе, працює, витримуючи дедалі зростаючі навантаження і виклики сьогодення.

Вчорашніх медиків не буває. Тому і побажати напередодні свята хочеться іншої ситуації, змін на краще, в яке вони вірять і на благо якого сумлінно трудяться.

Безперечно, міцне здоров'я, добрі наміри і почуття, щирі люди навколо, злагода в сім'ї, щастя кохати і плекати дітей, мир і спокій біля рідного дому. Хай це завжди буде у вашому житті, незалежно від змін і обставин. І тоді радість життя, яку ви даруєте тисячам своїх пацієнтів, заграє веселкою і над вашою долею - долею бути потрібними людям.

Зі святом, Медики!

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі