Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Архів
Чого вартий Жидачів без комбінату? PDF Друк
П'ятниця, 25 червня 2010, 15:38

Дуже складна ситуація склалася цього року на ВАТ «ЖЦПК». Зараз там панує невизначеність: працюватиме він чи ні. Після зупинки комбінату життя нашого міста уповільнилось: люди втратили роботу, зменшились доходи бюджету. Але це видима частина айсберга. Як виявилося, однією із перших перед містом постане проблема подорожчання тарифів за водопостачання. ЖЦПК був основним споживачем води в Жидачеві. Питома вага комбінату серед усіх споживачів води міста складає 40%, це практично половина. Зменшилась кількість використання води, проте «Водоканал» працює, людям потрібно виплачувати ту ж зарплату, а обладнання потребує технічного обслуговування. У місцевому бюджеті кошти на покриття цих витрат не заплановані. Це питання дуже гостро стоїть зараз у міській раді, проводяться розрахунки, уточнення, проте мешканцям слід поступово готуватися до того, що вода для них стане дорожчою.

Ще одна проблема, яку треба брати до уваги вже тепер, – це опалення трьох будинків «Вишиванки», де проживає 278 сімей. Постачальником тепла до цього часу був ВАТ «ЖЦПК». Літо мине швидко, а от чи запрацює комбінат до того часу, коли настане опалювальний сезон, сказати не може ніхто. Як зазначив міський голова М. Щуйко в недавньому інтерв'ю в ефірі Жидачівського радіомовлення, комбінат гарантує на даний момент постачання тепла. Перед міською радою ЖЦПК має певні зобов'язання, тобто якщо він в якісь мірі не зможе забезпечувати ці будинки теплом, то правління комбінату зобов'язується побудувати котельню для житлового масиву «Вишиванки». А ще пан Щуйко порадив мешканцям цих будинків поступово переходити на індивідуальне опалення. На такі цілі Ощадбанк та КС «Вигода» надають кредити, частину яких покривають коштами з міського бюджету.

За словами Михайла Володимировича, важко буде виживати і міському бюджету, потрібно буде коригувати, щоб хоч якось проіснувати, забезпечити функціонування дошкільних, освітніх закладів, житлово-комунального господарства.

Марія ТАТЧИН.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі