Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Архів
Довіра людей – запорука успішної роботи дільничного PDF Друк
П'ятниця, 18 червня 2010, 08:30

18 червня – День дільничного інспектора міліції.

Сказати про те, що працювати дільничним інспектором міліції нелегко, - значить нічого не сказати. Насправді все набагато складніше. У цього іноді єдиного (якщо йдеться про вкрай віддалений від райцентру населений пункт) представника державної влади на довіреній йому ділянці певної території нараховується стільки обов’язків, що правильніше було б його назвати – „універсальний міліціонер”. Саме від його професіоналізму, оперативності, вміння спілкуватися із населенням залежить насамперед рівень довіри громадян до міліції.

 

Сьогодні територію Жидачівщини, на якій налічується 118 населених пунктів (це 15 адміністративних дільниць), обслуговують 11 дільничних інспекторів міліції Саме вони щоденно спілкуються з населенням, здійснюють першочергові заходи щодо попередження і розкриття злочинів.

У сільській місцевості – це єдиний представник органів внутрішніх справ, на якого покладені обов’язки по охороні громадської безпеки. Для того ж він повинен мати неабиякий досвід та рівень професійної підготовки. У середньому кожен дільничний інспектор обслуговує по 2-3 сільради (6-7 населених пунктів). Навантаження по кількості населення складає в середньому до 6 тисяч.

За словами самих дільничних, найголовніше у їх роботі – це постійне проведення профілактики серед населення. Адже живе спілкування з людьми, знання, хто проживає на твоїй дільниці та чого і від кого слід очікувати, – це запорука успішності та результативності їхньої роботи.

Слід зазначити, що дільничному інспектору щодня доводиться опускатись на дно соціуму і спілкуватись, вибачте за грубість, з людьми, від яких наше суспільство просто відмовилось, відкинувши їх подалі від себе (наркоманами, алкоголіками, бомжами). Так проводиться профілактика, так розкриваються злочини. І ще одна важлива істина: для дільничного головне, щоб не тільки він знав людей, але й люди його знали, а найголовніше – довіряли. І зовсім не важливо, до якої категорії суспільства вони належать, для дільничного усі вони у першу чергу – громадяни, які потребують захисту, розуміння, допомоги.

Як розповів начальник сектору дільничних інспекторів міліції Жидачівського райвідділу міліції підполковник міліції Олег Демків, поточного року дільничними інспекторами РВ досягнуто певних результатів у роботі. Ними особисто розкрито 40 злочинів загальнокримінальної спрямованості, виявлено 2 злочини економічної спрямованості, складено 550 адміністративних протоколів, розшукано двох злочинців, які перебували в розшуку за Жидачівським РВ; А також відносно чотирьох раніше засуджених встановлено адміністративний нагляд.

Одними з кращих дільничних інспекторів міліції є Ярослав Романів, який обслуговує Монастирецьку, Мельницьку, Чертізьку та Зарічненську сільські ради; Олег Іванків – Гніздичівську селищна, Лівчицьку і Рудянську сільські ради; Іван Тіцький – Вибранівську, Чорноострівську, Дев’ятниківську сільські ради; Ігор Паранич - Новострілищанську селищну, Грусятицьку сільську ради; Іван Максимів – Сидорівську, Облазницьку та Любшанську сільські ради; Василь Ілів – Бережницьку і Млиниську сільські ради. Слід відзначити значну керівну та організаційну роль заступника сектору дільничних інспекторів Петра Людкевича.

Користуючись нагодою, керівництво Жидачівського РВ УМВСУ у Львівській області вітає всіх дільничних інспекторів сектору з професійним святом, висловлює подяку за сумлінну службу і бажає подальших успіхів у боротьбі зі злочинністю, у зміцненні законності, захисті прав і свобод громадян.

Світлана УШАКОВА.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі