Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
Славне рибальське свято у Ходорові PDF Друк
П'ятниця, 11 червня 2010, 10:50

Недільного дня, 6 червня, Ходорівське міське товариство «Лісівник» проводило змагання на поплавкову вудочку. Участь у ньому взяло 150 рибалок як Жидачівщини, так й інших районів нашої області та сусідньої Івано-Франківської. Всього ж разом з глядачами й уболівальниками зібралося тут понад 200 чоловік. Були тут і представники обласної та районної преси.

Змагання почалось о 7 ранку, а завершилося о 10 годині. Суддівська бригада у складі 9 чоловік (її очолив голова ХМТ «Лісівник» В. Олійник) визначала переможців за такими критеріями: вагою загального улову та найбільшою рибиною.

У командній першості переможцями стали рибалки Миколаївського району, у здобутку яких 4,702 кг риби. Друге місце посіла команда м. Ходорова – 3,640 кг, третє –«Львів-Стрий» - 3,600 кг.

Серед двох жіночих команд з Ходорова перше місце за командою, де капітаном була В. Карпів, друге – у мешканок мікрорайону «Троянда» (Н. Баторик).

Усі три місця серед дитячих команд вибороли юні ходорівчани. Перемога за командою, де капітаном Р. Довгий, друге місце у команди З. Коцовського, третє – В. Солтана.

В особистій першості найкращим рибалкою виявився мешканець м. Ходорова А. Марущак, в улові якого було 2,43 кг риби. На другому місці – жидачівець В. Гресько (1,372 кг), на третьому - мешканець с. Вибранівки (0,52 кг). А найбільшу рибину вагою 0,8 кг спіймав В. Гресько. Для сміху зважили й найменшу рибку, яку спіймав В. Кулеша з Нового Роздолу, проте електронна вага не «стягнула».

Долучився до проведення змагань та надав допомогу Львівський осередок Всеукраїнської ГО «Асоціація рибалок України», за кошти якого виготовлено значки з гербом м. Ходорова та грамоти, які вручено разом з футболками переможцям. І вручила переможцям грамоти та футболки. Команда-переможець отримала кубок.

Товариство «Лісівник» теж відзначило переможців та призерів змагань почесними грамотами та цінними подарунками.

По завершенні змагань усі його учасники та гості пригощалися рибальською смачнющою юшкою, козацьким кулішем та козацькою медовухою. Направду, славне рибальське свято підготували ходорівські «лісівники».

Світлана УШАКОВА.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі