Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
На кубковій вершині - «Світанок» PDF Друк
П'ятниця, 04 червня 2010, 11:24

Фінальним матчем між командами «Дністер» (Піддністряни – Кам’яне) – «Світанок» (Вільхівці) завершився 30 травня кубок району з футболу. Зазначимо, що вихід обох команд у фінал видається доволі сенсаційним. Футболісти «Дністра» завдяки виїзній перемозі 2:0 (вдома нічия 1:1) несподівано обіграли «Козак-Луг» з с. Добрівлян, а «Світанок» ще більш сенсаційно завдяки виїзному голу (1:3 в гостях, 2:0 вдома) вибив з турніру торішнього володаря кубка «Сокіл» з с. Дуліб.

Фінал пройшов у бойовій, напруженій, але, будемо відверті, не надто видовищній боротьбі. Попри зусилля організаторів, м’яч часто застрявав у доволі високій траві стадіону Жидачівського ліцею, до того ж круглий у дощову погоду часто несподівано ковзав, змушуючи гравців витрачати додаткові зусилля на контроль за ним. Та й це був той матч, коли оборона (ліберо в Піддністрян Григорій Ілечко, в Вільхівців Андрій Маркевич) була явно сильнішою за атаку. Не дивно, що до удару по воротах справа доходила рідко. В дебюті зустрічі небезпечно пробивав піддністрянівець Любомир Зелений, на що незабаром аналогічним ударом відповів Роман Матвіїв (в обох випадках воротарі були на висоті). В другій половині зустрічі запам’яталися удари по воротах гравців «Світанку» Ігоря Соболевського та Ігоря Акера. У «Дністра» напругу створював у центрі Назар Баран, активністю відзначався на правому фланзі Олег Шальвіра. Все ж основний час – 0:0. Додатковий час пройшов за переваги футболістів Піддністрян-Кам’яного. Оживив гру в нападі юний Володимир Сомик, небезпечно пробивали по воротах Іван Прокоп’як та Ігор Забавчук. Але й тут – 0:0. У серії ж пенальті вагоме слово сказав досвідчений воротар «Світанку» Павло Ворош. У складі «Дністра» пенальті реалізував тільки Володимир Сомик, на що влучними ударами відповіли Тарас Гладкий, Андрій Дронь, Володимир Сапуга. Отже, 0:0, по пенальті 3:1 – наскільки несподіване, настільки й заслужене сходження після багаторічної перерви на районну кубкову вершину команди «Світанок» з с. Вільхівців.

 

Безперечно, на відзнаку заслуговують всі гравці команди-переможниці. Та все ж чи не найбільша заслуга в успіху футбольного колективу тренера Ореста Кофлика. Як і солідної «групи підтримки» - спонсорів ФГ «Цан», ФГ Данькович, ПП. «Тур», Вільховецька філія «Галпак», Ю. Фарина, С. Вітяк, І. Мигович. Згуртував, організував і запалив на високі цілі команду гравців і спонсорів сільський голова с. Вільх овець Стефан Кіндратович Ткачук.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі