Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
Прагнути духовної єдності родини PDF Друк
П'ятниця, 04 червня 2010, 09:45

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Жидачеві відбулося святкове дійство. Процесією громада міста на чолі із душпастирями Жидачівської церкви св. Воскресіння вирушила до фігури Божої Матері, аби тут у щирій молитві до Господа Бога та Пречистої Діви Марії попросити здоров’я та благословення для наших діточок. Це свято, сказала ведуча – завідувач сектору запобігання бездоглядності, безпритульності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей РДА Ольга Фурко, наповнене добром, радістю та любов’ю, адже присвячене наймилішим та найдорожчим для усіх нас дітям.

Відтак Жидачівській декан, парох церкви св. Воскресіння Господнього, отець-митрат Василь Юрів та диякон церкви відправили молебень за здоров’я усіх дітей. У своїй проповіді о. Василь наголосив, що дуже важливим є духовна єдність, спільна молитва для дітей, батьків і всієї родини.

Затим виступив дитячий хор церкви св. Воскресіння під керівництвом Анжели Шміло. Присутніх привітали перший заступник голови РДА Ярослав Гаврильчук та керівник служби у справах дітей РДА Надія Гавдик, яка зокрема зазначила, що важливо дарувати тепло не тільки своїм дітям, а й тим, хто залишився без родини. Адже діти – це наші майбутні судді.

О. Фурко зачитала дитячі заповіді для батьків, бабусь і дідусів. І знову звучать дитячі голоси, возносячи хвалу Всевишньому. Свої вірші-молитви прочитали учениці Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Оля Музика та Анничка Давидчак.Звучить спільна молитва до Пречистої Діви Марії.

На завершення ведуча висловила подяку за участь в організації свята керівнику дитячого хору, А. Шміло, діточкам, які так прекрасно співали та читали вірші, приватним підприємцям О. Шминець, О. Марунчак, начальнику цеху телекомунікаційних послуг № 6 м. Жидачева І. Сабадашку та райвідділу міліції за забезпечення охорони і підтримки правопорядку під час проведення свята.

Світлана УШАКОВА.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі