Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Архів
У районі епідемія туберкульозу, а туберкуліну немає PDF Друк
П'ятниця, 21 травня 2010, 09:54

У районних медичних закладах немає діагностичного препарату туберкуліну, який застосовується медиками для виявлення алергічної реакції в осіб, інфікованих туберкульозними бактеріями. Про це повідомив головний лікар району Ф. Довбняк під час своєї доповіді на сесії районної ради про ситуацію в районі щодо захворювання населення на туберкульоз. Через відсутність туберкуліну не проводяться проби Манту в дітей. Коштів для закупівлі цього препарату в районі немає. За інформацією головного лікаря, у районі захворіло 19 осіб (за відповідний період минулого року – 16), найбільше хворих із Ходорівщини (7). Цьогоріч від туберкульозу померло 5 осіб, у минулому році – 9.

Ситуація із захворюванням на туберкульоз залишається складною, район досі перебуває в стані епідемії, зазначив Ф. Довбняк.

Через відсутність пересувного флюорографа в районі в недостатній мірі проводиться обстеження населення. Досі не вдається добитись відкриття лабораторії для проведення мікроскопії мазка мокротиння у Ходорові, зауважив головний лікар району.

Потрібно відновити практику громадських слухань, впорядкувати громадську та стихійну торгівлю, посилити відповідальність посадових осіб та голів місцевого самоврядування за ситуацію щодо захворювання на туберкульоз, вирішили депутати.

Обговорюючи ситуацію щодо захворювання на сухоти, депутати районної ради запропонували заслухати голів місцевого самоврядування на найближчому Дні влади.

Оксана ФРАНКІВ.

 

Заборона коментувати статтю

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі