Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Влада У районі заново відкрито ізолятор тимчасового утримання
У районі заново відкрито ізолятор тимчасового утримання PDF Друк
Вівторок, 04 січня 2011, 17:42

Неординарне новосілля відзначали правоохоронці нашого району. Під завісу 2010 року в райвідділі Жидачівського РВ МВСУ відбулося освячення щойно оновленого, переобладнаного за новими нормами та стандартами ізолятора тимчасового утримання.

З молитви та освячення, які провів парох с. Любші Журавнівського деканату о. Йосиф Яремчук, 29 грудня відновили роботу приміщення для тимчасового перебування ув’язнених.

Ізолятор повністю оновлений. Камери, в яких очікуватимуть вироку суду або відбуватимуть покарання порушники закону, тепер просторіші (за новими нормами на одного в’язня тепер припадає 4 кв. м площі), в них може перебувати, в залежності від простору, від 2 до 4 осіб. Загалом у ІТТ можуть «поселити» до 16 осіб. Є тут душова, двір для прогулянок, у камерах тепло, чисто. Ремонт спеціалізованої установи, за словами начальник райвідділу Віктора Уланова, обійшовся приблизно в 250 тис грн.

На відновлення роботи ізолятора з нетерпінням чекали не лише представники правоохоронних служб, а, мабуть, й самі порушники закону. Адже три роки поспіль, відколи ІТТ закрили на ремонт, затриманих у супроводі міліціянтів возили до Стрия. Тепер у цьому відпала необхідність: очікувати вирок суду чи відбувати короткострокове покарання порушники будуть у своєму районі.

Оглянути умови, в яких відтепер перебуватимуть затримані, прибули заступник начальника головного Управління - начальник міліції громадської безпеки, полковник міліції Михайло Курочка, прокурор району Властимира Шкрибало, головний суддя Богдан Сидорак, а також заступник голови РДА Олег Кизима та директор Центру для сім’ї, дітей та молоді Микола Ключик.

У нагороду за сумлінну працю, виконання службових обов’язків та проведення реконструкції спеціалізованої установи начальник Жидачівського РВ МВСУ Віктор Уланов отримав з рук полковника почесну відзнаку «Знак пошани», також отримали заохочувальні нагороди й кращі працівники райвідділу. На завершення Михайло Курочка від імені Міністерства та колегії УМВС привітав особовий склад Жидачівського РВ із Новим роком та Різдвом Христовим!

Оксана ФРАНКІВ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі