Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Влада Від Вакарчука на Жидачівщині до Верховної Ради йде Володимир Гаврон
Від Вакарчука на Жидачівщині до Верховної Ради йде Володимир Гаврон PDF Друк

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук підтвердив це 8 червня під час З’їзду нової політсили у Києві. Волонтера Володимира Гаврона “Голос” висуває кандидатом 126-го округу, до якого входять Жидачівський та Стрийський райони Львівщини.

Володимир Гаврон - громадський активіст, засновник волонтерського руху Жидачівщини, краєзнавець, учасник Товариства пошуку жертв війни “Пам’ять”. Як фермер вирощує полуницю та малину, як депутат Жидачівської районної ради - пильнує, аби все було чесно, та втілює важливі проекти у краї.

Після Майдану спільно з побратимами створили громадську організацію “Народний Легіон”. Спільно продовжують допомагати українським військовим, проводять вишколи для молоді, понад два роки намагалися запобігти незаконним рубкам лісу. Багато років Володимир захоплюється дослідженням українського підпілля та військовою реконструкцією, є керівником напрямку відтворення (реконструкції) підрозділів Української Повстанської Армії у Товаристві “Пам’ять”. Є активним учасником унікального проекту – Центру підтримки фермерства, де аграрії об’єдналися, щоб ділитися напрацюваннями та інноваціями.

До партії “Голос” увійшли молоді реформатори, громадські активісти, волонтери, медики, освітяни. Також у її списку до Верховної Ради відомий журналіст Сергій Рахманін, шоумен і волонтер Сергій Притула, співзасновниця ініціативи "Євромайдан SOS" Соломія Бобровська та інші. Партнерами “Голосу” у Галичині стали люди Української Галицької Партії. Саме їх підтримує партія Вакарчука на округах Львівщини, Франківщини і Тернопільщини.

У своїй програмі "Голос" заявляє, що саме людина має бути у центрі всієї політики.

"Для мене влада ніколи не була самоціллю. Депутатський мандат розглядаю виключно як інструмент, яким можна творити зміни. У 2015 році громада Жидачівщини довірила мені представляти її інтереси на рівні району. За той час вдалося зробити багато добрих справ. Але водночас стало зрозумілим, що багато важливих для громади питань вирішується на загальнонаціональному рівні. Я йду до Верховної Ради України для того, щоб мати більше можливостей змінювати країну. Прошу підтримки, бо тільки разом ми можемо розпочати зміни", - каже Володимир Гаврон.

Тетяна Руда.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі