Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Влада Сільський імпічмент
Сільський імпічмент PDF Друк

Мешканцям села Красів, неподалік від Жидачівщини, що в Миколаївському районі, з другої спроби вдалося відкликати свою депутатку з ради Тростянецької ОТГ.

Рішення про відкликання 62-річної Ганни Заріцької одноголосно прийняла сільська територіальна виборча комісія (ТВК) 31 травня.

У березні мешканці села Красова зібрали підписи за відкликання Ганни Заріцької з Тростянецької ОТГ через низку проблем у селі: земельних, інфраструктурних тощо. Місцеві жителі скаржились на бездіяльність депутатки, вона ж відкидала ці звинувачення. Після збору підписів мешканці направили усі підписи у ТВК, однак тоді їм відмовили у відкликанні депутатки через неправильно оформлені документи. У травні селяни знову ініціювали процес відкликання Ганни Заріцької. Цього разу їм вдалося зібрати 130 підписів мешканців села. 31 травня відбулось засідання сільської ТВК, де усі семеро її членів проголосували «за» відкликання. Згідно з рішенням ТВК, уже з понеділка, 3 червня, Ганна Заріцька не має права працювати як депутатка та перебувати у депутатських комісіях, на сесіях тощо.

Місцеві мешканці розповідають, що чекають дострокових виборів. Якщо їх не оголосять і доведеться чекати планових місцевих виборів у 2020 році, то селяни оберуть ініціативних громадян, які слідкуватимуть за процесами в ОТГ, що пов'язані з їхнім селом. Вони, зокрема, ходитимуть на сесії, спілкуватимуться з іншими депутатами.

Досі на Львівщині через недосконалість законодавства до цього ще не відкликали жодного депутата з ОТГ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі