Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Влада Скільки заробляють мери і голови ОТГ?
Скільки заробляють мери і голови ОТГ? PDF Друк

Ніщо так не цікавить українську душу, як те, скільки заробляє сусід. А якщо сусід ще й «голова» чи «директор», то люди просто не можуть спати.

Благо, що, згідно із законом, керівників органів місцевого самоврядування зобов’язали подавати декларації, і тепер все як на долоні. Сайт «Дивись інфо» на снові поданих електронних декларацій зібрав докупи доходи мерів міст Львівщини та голів ОТГ.

Найзаможнішим серед мерів є, зрозуміло, міський голова Львова Андрій Садовий. За 2018 рік він задекларував понад 690 тисяч грн доходу. А ось найменші доходи у мера маленького Белза, і вони становлять менше 120 тисяч грн за рік.

До речі, не дуже розміром зарплати поступився Андрію Івановичу міський голова Кам’янки-Бузької із населенням трохи більше 10 тисяч осіб. Олег Омелян заробив 2018 року понад 520 тисяч гривень. Трійку лідерів замикає мер Новояворівська Василь Муравель – він задекларував понад 518 тисяч гривень. Це означає, що їхній середньомісячний дохід був понад 40 тисяч гривень.

Загалом зарплату більшу 100 тисяч гривень за рік задекларували троє міських голів, понад 200 тисяч гривень – 15 мерів і голів ОТГ, понад 300 тисяч – 16, понад 400 тисяч – 8 і у двох зарплата за рік була більшою за понад півмільйона гривень.

Зарплата мера складається з окладу та премій. Премії до зарплати міського голови встановлює депутатський корпус.

А що на Жидачівщині? Доходи наших мерів виглядають «середнячками» в порівнянні із зарплатами голів в області.

Згідно з оприлюдненою на сайті інформацією гніздичівський голова Іван Оліяр задекларував за минулий рік 172484 гривень. жидачівський голова Володимир Левко – 267836 гривень.

Якщо порівнювати доходи жидачівського мера з колегою зі Стрия Романом Шрамов’ятом, то стрийський мер заробив на 100 тисяч більше - 381582 гривень.

Мер Ходорова Олег Коцовський минулого року заробив 312186 гривень.

«Найбіднішою» серед голів міст і ОТГ у районі по зарплаті виявилася голова Новострілищанської ОТГ Галина Козяр – 168 443 грн.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі