Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Влада Створення Жидачівської об'єданої громади. Зачекаємо до виборів
Створення Жидачівської об'єданої громади. Зачекаємо до виборів PDF Друк

7 лютого у Жидачівській міській раді відбувся «круглий стіл» з обговорення питань децентралізації та створення об’єднаної територіальної громади.

У ньому взяли участь представники Офісу реформ при Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Ярослава Пишник і Володимир Хрущак, міський голова Жидачева Володимир Левко, представники апарату міської ради, а також сільські голови рад, які розташовані біля Жидачева, – Василь Ілюк (Вільховецька сільська рада), Світлана Бережанська (Млиниська сільська рада), Микола Хомин (Зарічанська сільська рада) і Гнат Кухта (Бережницька сільська рада).

Попри промоційні виступи представників області про перспективи, які відкриваються для об’єднаних громад, у голів місцевих рад, які згідно з Перспективним планом мали б утворити Жидачівську об’єднану територіальну громаду, досить скептичні настрої (про це ми дізналися після зустрічі, поспілкувавшись з учасниками зібрання). Це пояснюється насамперед тим що цього року відбудуться подвійні вибори - президентські і до ВР. Як кажуть, буде не до місцевих. У той же час у наступному році пройдуть загальноукраїнські вибори до місцевих рад і громад. Тому «об’єднуватися на рік» мало хто із сільських голів бажає.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі