Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Влада Депутати не погодили звільнення головного лікаря
Депутати не погодили звільнення головного лікаря PDF Друк

Засідання позачергової сесії Жидачівської районної ради, де головним було питання звільнення за особистим бажанням головного лікаря Жидачівської ЦРЛ, продовжили 31 січня.

Як ми і прогнозували у матеріалі, що вийшов напередодні під заголовком «Чи вирішить проблеми районної медицини відставка головного лікаря?» http://newtime.lviv.ua/index.php/newtime-suspilstvo/3359-2019-02-04-23-07-38, депутати не визначилися із позицією задовольнити бажання головного лікаря Богдана Бойчука чи ні.

 

Богдан Бойчук ще раз повідомив “що він хоче відставки і просить депутатів її підтримати”.

 

На сесію прибув народний депутат Андрій Кіт, який виступив перед районними обранцями. Він акцентував на тому, що головний лікар за незначний період свого перебування на посаді зробив багато для районної медицини. На думку нардепа, Богдан Бойчук став заручником ситуації, коли за короткий час події, які мали місце з летальними наслідками, спричинили хвилю негативу на весь район і всіх медиків зокрема.

«…Ці події вказали на недоліки, які існують у медицині району. Але від того, що одне прізвище зміниться на інше, система охорони здоров’я не зміниться. Можливо, зміни розпочнуться тоді, коли ці заклади стануть комунальними закладами об’єднаних громад, і на це вже залишилося чекати небагато часу. Проте, сьогодні мова йде не про те, чи підтримати або не підтримати заяву головного лікаря, бо, згідно із чинним законодавством, він і так звільниться рішенням суду. Сьогодні мова йде про недопущення тиску на посадових осіб органів місцевого самоврядування, коли органи влади зі Львова чи навіть зі столиці заставляють керівників примусово йти з посади»…

Напередодні позачергової сесії активно розповсюджувались чутки про те, що заяву Бойчука змусили написати в департаменті охорони здоров’я ОДА за наполяганням голови Олега Синютки.

Присутній на засіданні Володимир Кулак, висловлюючи свою незгоду з позицією Андрія Кота, почав підходити до трибуни зі словами: «Можна, я вас вдарю?» Депутати сприйняли це як погрозу, проте, як виявилося, Володимир мав на увазі біблейський варіант: вдарили по лівій щоці – підстав праву… Крім того, як виявилося, на сесію ради прибув із десяток молодих хлопців у камуфляжі… Хто їх запросив, для чого і кого вони підтримували – учасника АТО Богдана Бойчука чи приїхали як група підтримки Володимира Кулака, так і залишилося загадкою. Одразу ж після голосування всі вони дружно покинули залу.

А що депутати? Голосування показало, що семеро обранців було «за», десять – «проти» і п’ять «утрималося». Рішення не прийнято.

Втім, щоб вийти із цієї ситуації, депутати проголосували зміни до Статуту лікарні, де рішення про звільнення головного лікаря за власним бажанням приймає одноосібно голова районної ради.

Разом з тим, як стало відомо зі ЗМІ, голова Громадської ради при СБУ Львівщини Галина Янко, яка врешті першою і оприлюднила не підтверджену поки що офіційно інформацію про те, що «жидачівські лікарі намагалися приховати смерть породіллі», звернулася до правоохоронних органів із проханням взяти під свій контроль хід розслідування цієї справи, що врешті і стала приводом для відставки головного лікаря.

Попри те, що до сьогодні ще офіційно не озвучено рішення КЕК щодо подій і вини лікарів Жидачівської ЦРЛ (станом на 6.02.19), в електронних ЗМІ масується інформація, що рішення вже є і встановлено вину жидачівських лікарів.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі