Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Влада У Новострілищанській ОТГ за підтримки «U-LEAD з Європою» відкрито Центр надання адміністративних послуг
У Новострілищанській ОТГ за підтримки «U-LEAD з Європою» відкрито Центр надання адміністративних послуг PDF Друк

25 жовтня в селищі Нові Стрілища з офіційного відкриття розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг. Центр надаватиме більше 50 адміністративних послуг, найнеобхідніших для мешканців громади та інших місцевих рад.

Допомогу в розробці та впровадженні нової функціональної моделі ЦНАП, оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Участь у модернізації ЦНАПу на різних етапах взяли українські та шведські експерти.

 

Привітали жителів громади із відкриттям Центру надання адміністративних послуг селищний голова Галина Козяр, керівник команди в Україні проекту з покращення якості місцевих послуг Програми «U-LEAD з Європою» Марія Горностай, менеджер пілотних проектів програми «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко, експерт з питань комунікацій програми «U-LEAD з Європою» Олена Молодцова, регіональний спеціаліст програми «U-LEAD з Європою» Олег Білоус, заступник начальника адміністративного управління Львівської ОДА Оксана Адамик, директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області Андрій Бриль. представник Миколаївського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Марія Пушкар.

 

У ЦНАПі Новострілищанської ОТГ постійно працюватимуть 3 спеціалісти, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене для жителів ОТГ експертами Програми. Плата за надані послуги надходитиме до бюджету місцевої ради.

«Майже 3 000 мешканців Новострілищанської об'єднаної громади отримали зручний та якісний доступ до адмінпослуг. Впроваджена модель ЦНАП є гнучкою, оптимальною для невеликої громади та максимально адаптованою до її потреб. Новий центр дає можливість жителям громади оформлювати найбільш затребувані послуги в Нових Стрілищах, а не їхати до району чи області», - зазначила Марія Горностай.

«Відкриття ЦНАПу робить життя наших мешканців значно простіше та комфортніше. Сподіваємося, що жителі громади відчують покращення та переконаються в новому рівні державного сервісу вже найближчим часом», - додала Галина Козяр та подякувала команді експертів Програми «U-LEAD з Європою» за надану допомогу та підтримку.

Напередодні відкриття ЦНАПу проведені заходи з інформування жителів громади про особливості роботи Центру, його переваги, права та обов'язки працівників ЦНАПу та споживачів послуг. Селищна рада провела конкурс малюнків серед наймолодших жителів громади на тему якісного надання адміністративних послуг. Учасниками конкурсу стали 40 учнів місцевих шкіл, всі вони відзначені дипломами та цінними подарунками від Програми «U-LEAD з Європою».

ЦНАП у Новострілищанській ОТГ створений за європейськими стандартами та доступний для людей з інвалідністю. В приміщенні обладнаний дитячий куточок. Жителі громади в Центрі надання адміністративних послуг мають змогу отримати витяг з Державного земельного кадастру та зареєструвати земельну ділянку, оформити субсидію та іншу державну допомогу, зареєструвати право на нерухоме майно, зареєструвати підприємницьку діяльність тощо. Перелік послуг постійно збільшуватиметься, а якість їх надання – покращуватиметься, запевняють у селищній раді.

До кінця 2017 року в рамках напряму з покращення якості місцевих послуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановане відкриття ще 26 ЦНАПів в ОТГ України. На Львівщині ЦНАП у Нових Стрілищах наразі єдиний, створений у рамках Програми «U-LEAD з Європою». У найближчій перспективі відкриття 600 таких центрів по всій Україні до 2020 року.

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі