Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Влада До нового навчального року – спортмайданчик
До нового навчального року – спортмайданчик PDF Друк

1 вересня 2017 р. після святкової лінійки учнів Новострілищанської ЗОШ I-III ст. запросили на урочисте відкриття та освячення спортивного майданчика зі штучним покриттям.

На нього учні школи чекали довгих п’ять років. Хоча основу для штучного покриття розпочали робити ще 2012 року, та через певні причини пластиковий газон і ворота вдалося отримати лише наприкінці 2016 року не без старань селищного голови Новострілищанської ОТГ Галини Козяр. Поки чекали на покриття основу, довелося підправляти, вирівнювати, а це знову зволікання, відтермінування. Та до 1 вересня цього року вже все було готове.

Привітати учнів та педагогів школи з таким вкрай необхідним надбанням прийшов перший заступник селищного голови Ростислав Гапонюк, який і мав честь перерізати стрічку та офіційно відкрити спортивний майданчик. Освятив футбольне поле адміністратор церкви Успіня Пресвятої Богородиці у Нових Стрілищах о. Василь. Концертну програму підготували учні школи разом із художнім керівником Народного дому Роксоланою Лях.

На новому футбольному полі учні, розділившись на команди, зіграли свій перший матч і заодно випробували на міцність та зручність покриття майданчика.

На черзі - будівництво спортивного залу, адже приміщення в якому донедавна діти займалися спортом, давно вичерпало свій експлуатаційний ресурс.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі