Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Влада З початку навчального року ще на дві початкові школи в районі стане менше
З початку навчального року ще на дві початкові школи в районі стане менше PDF Друк

Як і слід було очікувати, ще до засідання сесії районної ради на комісіях та президії районні депутати скоротили список шкіл, що потрапляли цьогоріч під закриття та скорочення. Відділ освіти Жидачівської РДА в проекті пропонував до закриття 4 школи, а для 6 – понизити ступінь. Натомість вже в проекті рішення, що подавався депутатам на пленарному засіданні позачергової сесії, зазначались лише 5 шкіл – дві з яких до закриття.

З переліку шкіл, що підпадали під реорганізацію, забрали Подорожненську ЗОШ I-II ст., Лисківський НВК, Протесівську, Соколівську та Новосільську школи.

Натомість на позачерговому засідання XIII сесії Жидачівської районної ради, що відбулась 13 липня, депутати проголосували за те, щоб припинити функціонування з 1 вересня 2017 року Кологорівської ЗОШ І ст. та Голешівської ЗОШ І ст.

З цього навчального року Чертізька ЗОШ І-ІІ ст. набуде статусу початкової школи. Крім того, депутати з огляду на звернення батьківського, педагогічного колективів, підтримку голів місцевого самоврядування ще на рік продовжили функціонування Дубравківської ЗОШ І ст. та залишили Буянівську ЗОШ І-ІІ ст.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі