Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Влада Голова Львівської ОДА Олег Синютка побував із робочою поїздкою на Жидачівському ЦПК
Голова Львівської ОДА Олег Синютка побував із робочою поїздкою на Жидачівському ЦПК PDF Друк

Ще ніколи чорний дим з головної труби комина Жидачівського комбінату так не тішив пересічних жидачівців. Що вже говорити про працівників, тих, хто ніяк не міг дочекатися запуску підприємства, яке більш як два роки заморозилося і вже, чесно кажучи, з трудом вірилося, що комбінат запрацює.

Пригадуються розмови і чутки місцевих: все вирізали, розікрали, продали. А тут раптом комбінат запрацював…

12 травня, «офіційно гудком», як це бувало раніше, дати пуск підприємству приїхав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Чекали на віце-прем’єра Генадія Зубка, але не склалося: посадовець приїхати не зміг.

У цеху підприємства провели імпровізований мітинг, де працівники мали змогу почути голову ОДА, виконавчого директора ПАТ „Жидачівський ЦПК” Дмитра Чмихала, народного депутата Андрія Кота, першого заступника голови РДА Василя Татарина, міського голову Володимира Левка.

Виступаючи під час урочистостей з нагоди відновлення виробництва на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті, Олег Синютка звернувся до працівників підприємства зі словами вдячності за їхню витримку й віру в те, що комбінат запрацює, хоч все могло перетворитися в руїну. Керівник Львівщини висловив вдячність трудовому колективу, інвесторам, керівникам підприємства й всім тим, хто протягом двох років активно долучався до вирішення питань відновлення виробничої діяльності комбінату.

Під час урочистої церемонії також виступили: виконавчий директор ПАТ „Жидачівський ЦПК” Дмитро Чмихал, який запевнив працівників, що найближчим часом підприємство відновить повну потужність виробництва, і тим самим дав зрозуміти позицію власників, що чутки, які мусуються серед мешканців ніби завод запустили, щоб дорожче продати, не мають підґрунтя.

Народний депутат Андрій Кіт пригадав працівникам події дворічної давнини, як люди перекривали дороги, пікетували владу, просили допомоги, а коли він звернувся до власника Коломийського, той навіть не володів інформацією про комбінат. Сьогодні, на думку нардепа, треба шукати можливість повернути кадри, які за час зупинки підприємства пішли, і думати над матеріальною винагородою за працю, бо сьогодні, з відкриттям безвізу, фахівців треба «тримати».

Перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, вітав працівників з відновленням роботи і побажав гідної зарплати.

Найбільш емоційним був міський голова м. Жидачева Володимир Левко. Нема нічого дивного, адже колишнє містоутворююче підприємство не лише не додавало до міського бюджету, а перш за все, через значну незанятість людей, створювало соціальну напругу, незручності у комунальній господарці міста. Для Жидачева відновлення роботи підприємства, яке було і залишається візитівкою міста, значить дуже багато. Тому були слова вдячності на адресу керівництва Львівської ОДА Олега Синютки, інвесторів та керівників комбінату, голови Жидачівської РДА (2015-2016 рр.) Олександра Пітули.

Міський голова висловив сподівання, що вже у найближчий час в очах сотень людей засяє радість й впевненість у завтрашньому дні.

Сьогодні на Жидачівському ЦПК працює більше півтисячі людей, а вже в червні їх кількість планують довести до 700 осіб.

Після офіційної частини голова ОДА пройшовся цехами підприємства, поспілкувався із працівниками та журналістами.

Андрій Данилець.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі