Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Влада Головним лікарем Жидачівської ЦРЛ призначено Богдана Бойчука
Головним лікарем Жидачівської ЦРЛ призначено Богдана Бойчука PDF Друк

26 квітня на засіданні V сесії Жидачівської районної ради депутати одноголосно підтримали кандидатуру Богдана Петровича Бойчука на посаду головного лікаря Жидачівської центральної районної лікарні.

 

Відповідне подання на розгляд депутатів вніс голова Жидачівської РДА Олександр Пітула. Перед цим депутати перейменували Жидачівську центральну районну лікарню Львівської області в комунальну установу «Жидачівська центральна районна лікарня» Жидачівської районної ради Львівської області, внісши відповідні зміни у статут лікувального закладу.

 

Богдан Петрович Бойчук народився 14 квітня 1967 року у м. Жидачеві. У 1984 році закінчив навчання у Жидачівській школі №2 (нинішня гімназія ім. О. Партицького). У 1985-1987 рр. відслужив у Збройних силах. У 1992 році закінчив медичний факультет Ужгородського університету за спеціальністю акушер-гінеколог. У 1992-1995 рр. проходив інтернатуру. З 1 серпня 1995 року працює у Жидачівській ЦРЛ лікарем-гінекологом.

Богдан Петрович був депутатом Жидачівської міської та районної рад, активний учасник Революції Гідності, більше року проходив службу у зоні ведення АТО.

Оксана ФРАНКІВ.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі