Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Влада
Влада
Більше 9 мільйонів гривень бракує на зарплати медикам району PDF Друк

Новий бюджетний 2017 рік в охороні здоров'я району розпочинали з дефіциту в 14 млн. грн. На початок червня завдяки кооперації бюджетів району, об’єднаних громад фінансову прірву вдалося скоротити до 9294800 грн. Проте вже з липня може виникнути кредиторська заборгованість із невиплати заробітної плати. Щоб цьому запобігти, планується перевиконання районного бюджету спрямувати на виплату зарплати медичним працівникам району. До кінця року, крім заробітної плати, Жидачівській ЦРЛ не вистачає 1 млн. грн, щоб розрахуватись за енергоносії.

 

 
По завершенні опалювального сезону невикористану субсидію повертатимуть грошима PDF Друк

У квітні Кабмін пообіцяв виплатити українцям гроші за заощаджені житлові субсидії. Проект із монетизації субсидій реалізується в Україні вперше. Уряд планує витратити на цю програму 1,5-1,8 млрд. гривень з бюджету. Як це працюватиме, запитуємо у заступника керівника управління соціального захисту Жидачівської РДА Тараса Олійника.

 
115 мешканців Львівщини визнали бійцями-добровольцями PDF Друк

Львівська обласна рада прийняла рішення, відповідно до якого бійців добровольчих батальйонів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, визнають бійцями-добровольцями.

 
У платіжках заборгованість – через помилки у програмному забезпеченні PDF Друк

Цього місяця на багатьох жителів району, які оформили субсидії на опалювальний сезон 2016-2017 рр., у квитанціях про оплату чекав неприємний сюрприз. У графі «заборгованість» вписані кругленькі суми понад тисячу гривень. Звичайно, це не на жарт налякало людей, які поспішили до управління соціального захисту та газової контори за роз’ясненнями.

 
Назустріч людям PDF Друк

У Жидачівському територіальному центрі соціального обслуговування вже тривалий час функціонує пункт прокату засобів реабілітації.

Центром надаються послуги з прокату інвалідних візків, ходунків, милиць, паличок, милиць-підлокітників, багатофункційних ліжок.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 166

Пошук вакансій

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі