Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Влада
Влада
Маєш у власності будинок чи квартиру – сплати податок PDF Друк

З початку 2017 року до жителів району почали надходити податкові повідомлення. У них вказані суми, зазвичай невеликі – близько 20-30 грн про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Такий податок нараховується фізичним та юридичним особам. Як пише у цьому податковому повідомленні, сплатити його потрібно впродовж 60 днів з моменту отримання повідомлення. У повідомленні надаються реквізити отримувача такого податку – це управління державної казначейської служби України у Жидачівському районі. Такі податкові повідомлення управління державної фіскальної служби у Львівській області та загалом по Україні зобов’язані надіслати платникам такого податку до 1 липня 2017 року.

 
Сотні мільйонів на дороги PDF Друк

Суми, заявлені цьогоріч на ремонт автошляхів у межах Жидачівського району, вражають. Загалом до кінця року мало б бути освоєно більше 400 млн. грн з державного бюджету. Проте, наразі, це гроші лише на папері.

Найбільша - 256 млн. 791 тис. 789,16 грн – сума, що заявлена на онлайн-торгах системи prozzoro, мала б піти на ремонт дороги державного значення Миколаїв-Жидачів-Калуш. Замовник – Служба автомобільних доріг.

 
Депутати Ходорівської ОТГ не прийняли від колеги дострокове припинення депутатських повноважень PDF Друк

29 серпня відбулася чергова ХVІІ сесія Ходорівської міської ради. Депутати внесли зміни до показників міського бюджету, до переліку об’єктів нерухомого майна, що пропонуються до передачі в оренду або в продаж у 2017 році, затвердили перелік проектів, що реалізовуватимуться за кошти субвенції з державного бюджету, тощо.

 
До нового навчального року – спортмайданчик PDF Друк

1 вересня 2017 р. після святкової лінійки учнів Новострілищанської ЗОШ I-III ст. запросили на урочисте відкриття та освячення спортивного майданчика зі штучним покриттям.

 
Нагороди від Президента PDF Друк

Президент України відзнакою «За участь в антитерористичній операції» бійця АТО нагородив семеро учасників АТО з Жидачівщини.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 171

Пошук вакансій

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі