Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Ціни PDF Друк
Понеділок, 11 липня 2011, 09:12

Червневий "продуктовий кошик" порадував набагато більше, ніж травневий. І нехай він не дуже зменшився в ціні, але і не подорожчав. У липні, прогнозують експерти, його вартість суттєво знизиться. Овочі торішнього врожаю майже зникли з прилавків - на зміну їм прийшли молоді, які будуть традиційно для липня дешевшати буквально щодня.

Відвідавши місцевий ринок, мешканці Жидачева можуть радісно відмітити - овочі подешешали. Якщо кілька місяців тому була прикута вся увага до гречки, так тепер стежать за цінами на овочі та фрукти. Перш за все порадувала картопля, якщо ще три тижні тому вартість її становили 13 грн за 1 кг, то зараз вона скинула у ціні майже 50% - 6,5-7 грн за 1 кг. Сезон відкрився.

За молоду капусту на ринку Жидачева просять 1,50 за 1 кг, помідори - 6, огірки – 4, моркву - 10, буряк - 6, цибулю - 6 грн.

Незмінною залишилась ціна на олію: 1 л її коштує стільки ж, як і минулого місяця - від 13,40 до 17,50 грн.

Дещо зросла вартість цукру - 9,79 грн за 1 кг. Експерти пояснюють це тим, що його запаси стають меншими, а витрати на транспортування збільшилися.

А от гречка скинула в ціні. Ще зовсім недавно за неї просили 20-22 грн за 1 кг, а цього тижня її можна купити за 19,84 грн. Гречка "made in China" продається за 17 грн/кг, а місцями навіть дешевше. Ось і доводиться боротися за покупця, який і так уже не поспішає купувати цю крупу мішками. 1 кг рису - 8,74 грн. Правда, експерти прогнозують незначний ріст цін на цей продукт. Це пов’язано з політичною ситуацією в Таїланді, який є найбільшим у світі експортером цієї культури.

Ціни на борошно поки стабільні. В середньому 1кг муки вищого ґатунку коштує від 4,5 до 7 грн.

Що ж до молочних продуктів, то ціни на них теж незмінні. За 1л молока просять 4-5грн, за 1 л сметани - 22-24 грн, 1 кг сиру 15-18 грн, за 10 шт. домашніх яєць - 9 грн.

Зараз розпочався сезон пікніків, може, через це цього тижня незначно зросла вартість м’яса. На ринку можна придбати 1 кг вирізки за 56 грн.

Кожна господиня намагається купити продукти якомога дешевші. Пройшовшись по місцевих магазинах, виявилось, що подекуди ціни на овочі навіть нижчі, ніж на ринку міста. А оскільки основна стаття видатків більшості сімей – це продукти харчування, то варто витрати сили і час, щоб зекономити свої кошти.

Марія Татчин.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі