Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Суспільство Гуртом допоможемо собі!
Гуртом допоможемо собі! PDF Друк
П'ятниця, 08 липня 2011, 10:28

Започатковано збір коштів на купівлю лапароскопу

Ні для кого не секрет, що сьогодні сфера охорони здоров'я розвивається в умовах постійного браку бюджетних коштів. Дефіцит грошей - це вже хронічна хвороба галузі, яка покликана боротися з хворобами людськими. Жидачівська лікарня не виняток. Обладнання в медичному закладі застаріле. Тому люди за допомогою часто звертаються до Львова, а то й і в інші області.

На початку квітня приватні підприємці району за підтримки керівництва РДА виявили ініціативу закупити для Жидачівської районної лікарні лапароскопічну стійку - обладнання для оперативного втручання в черевну порожнину. Вартість її понад 200 тис грн.

З червня започатковано збір коштів на закупівлю медичного обладнання для діагностики і лікування хвороб. Проявити милосердя і скласти певні пожертви на благородну справу може кожен небайдужий. Депутати, районні та міські очільники, приватні підприємці, жителі Жидачівщини, не будьте байдужими! Об'єднавши зусилля, даруючи тепло і щедрість своїх сердець, можна зробити життя своє і нащадків кращим і цікавішим.

Кошти на медичне обладнання можна переказати на вказаний нижче рахунок:

Р/р 3542601000361 УДК у Жидачівському районі МФО 825014 ЗКПО 01996208. Одержувач - Жидачівська центральна районна лікарня Призначення - «Благодійні внески для придбання лапароскопічної стійки».

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі